Ανακοίνωση
ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΠΙΛΟΓΗΣ ΜΙΚΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΓΕΝΝΗΘΕΝΤΕΣ 2007-2008 ΚΑΙ 2009-2010 (25/11/2022 10:33)
Καλούνται τη Δευτέρα 28-11-2022 στο Δημ. Γηπ. Γ. Λουκαρέας και ώρα 14:45 οι κάτωθι ποδοσφαιριστές:
1) Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑΣ: -Καρούμπαλης Παύλος 2007
2) ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ: -Ζαχαρίας Άγγελος 2008
-Δημόπουλος Γεώργιος 2008
-Δουφεξής Κωνσταντίνος 2007
3)Π.Σ. “Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ”: -Γκίζας Σωκράτης 2007
-Ντόνα Γεώργιος 2007
-Χότζα Αρλίντ 2007
-Βαρελάς Σπύρος 2008
-Τσαούσης Δημήτρης 2007
-Βαρελάς Παύλος 2008
4)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ: -Τζαναδάμης Ιωάννης 2007
5)ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ: - Χάκας Αλέξανδρος 2008
6)ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ: -Ρουσσέας Παναγιώτης 2007
-Παπαδόπουλος Θεόδωρος 2008
-Ντάσης Άγγελος 2007
7)Α.Σ. ΔΑΝΑΟΣ: -Πουλής Αθανάσιος 2008
-Πρωιμάκης Γεώργιος 2008
-Σταυρόπουλος Σπύρος 2008
8)ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ: -Σετεμέντες Γεώργιος 2008
9) ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ: -Μακαρούνης Χριστόφιλος 2007
-Πλίος Φώτης 2008
10)ΑΚΑΔΗΜΊΑ ΠΑΜΙΣΟΥ: - Αθανασόπουλος Παναγιώτης 2007
11)ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ: -Κυριακόπουλος Ιωάννης 2007
-Κατράνης Ηλίας 2007
-Ντερβίσι Σεμπάστιαν 2007
-Καραμπίνης Νικόλαος 2007
12)Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ: -Καούνης Χρήστος 2007
-Αλάμαρας Γεώργιος 2007
-Καστόρας Αριστείδης 2007
-Καλογερόπουλος Βασίλειος 2007
-Μαχαίρας Αντώνιος 2008
-Γιαμαρέλος Άγγελος 2008
13)Α.Ε.Π.Σ. ΑΡΙΣ: -Κουτράκης Χρήστος 2008
14)Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ: -Γεωργουλέας Γεώργιος 2007
15)ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ: -Οικονομόπουλος Δημήτριος 2007
16)Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ: -Μίτζηρας Παναγιώτης 2007
-Καραγλάνης Ευάγγελος 2007
17)ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ: -Νικολόπουλος Διονύσιος 2008
Καλούνται την Τρίτη 29-11-2022 στο Δημ. Γηπ. Γ. Λουκαρέας και ώρα 14:45 οι κάτωθι ποδοσφαιριστές:
1)Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑΣ: -Τσερίκου Λούης 2009
2)Α.Ο. ΑΙΑΝΤΑΣ: -Μαθιός Ιπποκράτης 2009
-Σαρδελάς Παναγιώτης 2009
-Κομπότης Παναγιώτης 2009
-Κουρετζής Δημήτριος 2009
-Διασάκος Χρήστος 2009
-Αλεξανδρόπουλος Παναγιώτης 2009
3)Π.Σ. “Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ”: -Βαρελάς Αθανάσιος 2009
-Κανελλόπουλος Χρήστος 2010
-Μαντάς Παντελής2010
-Χότζα Αρσέν 2009
-Γκίζας Κίμωνας 2009
-Ρερρές Βασίλειος 2009
-Αναστασόπουλος Νεκτάριος 2010
4)ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ: -Μάρκος Ηλίας 2010
-Ψώνης Ευστάθιος 2010
-Δουλάμης Χρήστος 2009
5)Α.Σ. ΔΑΝΑΟΣ: -Παπαδόπουλος Γεώργιος 2009
-Χατζημάνης Κωνσταντίνος 2009
-Πανταζέλος Άγγελος 2009
-Καραμπότσος Αχιλλέας 2009
-Κάτσος Χήστος 2009
-Λίτσας Νικόλαος 2010
-Κανελλόπουλος Ηρακλής 2010
-Σταθάς Κωνσταντίνος 2010
-Κιοσσές Αντώνιος 2009
6)ΚΑΛΟ ΝΕΡΟ: -Γεωργακάκης Δημήτριος 2010
7)Α.Ε.Π.Σ. ΑΡΙΣ: -Ρήγας Μιχαήλ 2010
-Φαληρέας Ευάγγελος 2009
-Μητσέας Ορέστης 2010
-Χριστόπουλος Κωνσταντίνος 2009
8)ΤΙΤΑΝΕΣ: -Σπυρόπουλος Ιωάννης 2009
-Παπαδόπουλος Μάριος 2009
-Αλάμαρας Ηλίας 2009
-Παπαδόπουλος Κωνσταντίνος 2010
-Αδαμόπουλος Βασίλειος 2009
9)ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ: -Δεσποτόπουλος Αναστάσιος 2009
-Στρατικόπουλος Ιωάννης 2010
10)Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ : -Πλούμπι Νοέλ 2010