GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 4ος ΟΜΙΛΟΣ

<< ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο24/02/1811:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-5
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο12/05/1810:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή20/05/1811:00, ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο03/03/1811:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-5
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο03/03/1811:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.6-0
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΠΥΛΟΥΤετάρτη09/05/1817:30ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο10/03/1811:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-10
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο10/03/1811:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο10/03/1811:00ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.0-1
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο17/03/1811:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.8-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΧΩΡΑΣΣάββατο17/03/1811:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο17/03/1811:00ΚΑΥΚΑΣ Α.4-0
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο24/03/1811:00ΚΑΥΚΑΣ Α.8-0
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο24/03/1811:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο24/03/1811:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-0
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΧΩΡΑΣΚυριακή01/04/1811:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.7-3
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΚυριακή01/04/1811:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-3
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΠΥΛΟΥΤετάρτη16/05/1817:30ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.Αναβλήθηκε
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο14/04/1811:00ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.5-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΧΩΡΑΣΣάββατο14/04/1811:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-5
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο14/04/1811:00ΚΑΥΚΑΣ Α.3-0
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο21/04/1811:00ΡΕΚΚΑΣ Η.9-4
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΧΩΡΑΣΣάββατο21/04/1811:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο21/04/1811:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-0
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΠΥΛΟΥΣάββατο28/04/1810:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.2-6
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο28/04/1810:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο28/04/1810:00ΚΑΥΚΑΣ Α.0-4
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο05/05/1811:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-5
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΣάββατο05/05/1811:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΧΩΡΑΣΣάββατο05/05/1811:00ΚΑΥΚΑΣ Α.0-2
Ρεπό: