GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ανακοίνωση

5η αγωνιστική του Πανελληνίου πρωταθλήματος προεπιλογής εθνικών ομάδων (18/12/2017 20:00)

Ο Ηλίας Μαστορέας ανακοινώνει τις αποστολές των Μικτών ομάδων ΠΑΙΔΩΝ και ΝΕΩΝ  που θα αγωνισθούν με τις αντίστοιχες ομάδες της ΕΠΣ Ζακύνθου για την 5η αγωνιστική του Πανελληνίου πρωταθλήματος προεπιλογής εθνικών ομάδων την Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου στο Γήπεδο της ΕΠΣ Ζακύνθου (Δημ. Μαχαιράδου) τις ώρες:

   - ΠΑΙΔΕΣ : 12.30
   - ΝΕΟΙ     : 14.30

               Η αποστολή θα αναχωρήσει την Τρίτη 19 Δεκεμβρίου στις 16.30  από το Αθλητικό Κέντρο της Ε.Π.Σ. Μεσσηνίας και θα τη συνοδέψουν ο πρόεδρος της κος Λεωνίδας Οικονομίδης, τα μέλη του διοικητικού συμβουλίου  και υπεύθυνοι των μικτών ομάδων κκ. ¶γγελος  Γεωργόπουλος και Ηλίας Αλεξανδρόπουλος, ο Τεχνικός Διευθυντής κος ¶γγελος Σκαφιδάς, ο φυσικοθεραπευτής Θεόδωρος Ασημακόπουλος και ο προπονητής των μικτών ομάδων  Ηλίας Μαστορέας.

Η αποστολή:

ΜΙΚΤΗ ΠΑΙΔΩΝ

Α/Α

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ.

ΟΜΑΔΑ

1

ΓΚΑΡΓΚΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2004

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ

2

ΔΟΛΑΠΤΣΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

2004

ΔΑΝΑΟΣ

3

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2004

ΔΑΝΑΟΣ

4

ΚΟΥΚΑ ΤΑΟΥΛΑΝΤ

2004

ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

5

ΛΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2004

ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ

6

ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2005

ΕΡΜΗΣ

7

ΜΑΣΤΟΡΕΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2004

ΔΑΝΑΟΣ

8

ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΣΑΒΒΑΣ

2004

ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

9

ΜΟΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΑΙΑΝΤΑΣ

10

ΜΠΟΜΠΟΤΣΙ ΕΜΑΝΟΥΕΛ

2004

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ

11

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

2004

ΑΙΑΝΤΑΣ

12

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΑΙΑΝΤΑΣ

13

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2005

ΑΙΑΝΤΑΣ

14

ΠΑΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2005

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

15

ΣΑΛΛΑ ΣΜΑΡΑΛΝΤΟ

2004

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

16

ΤΣΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΕΡΜΗΣ

17

ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2004

ΠΑΤΙΣΤΑ

18

ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2004

ΕΡΜΗΣ

       

ΜΙΚΤΗ ΝΕΩΝ

Α/Α

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ.

ΟΜΑΔΑ

1

ΑΚΡΙΣΤΙΝΕΙ ΑΝΔΡΕΑΣ

2003

ΑΙΑΝΤΑΣ

2

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2003

ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ

3

ΖΩΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2002

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

4

ΚΑΛΥΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2003

ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

5

ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2002

ΑΙΑΝΤΑΣ

6

ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2003

ΠΑΤΙΣΤΑ

7

ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

2003

ΔΩΡΙΟ

8

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2003

ΑΙΑΝΤΑΣ

9

ΛΑΛΕΑΣ ΜΑΡΙΟΣ

2003

ΔΑΝΑΟΣ

10

ΟΙΚΟΝΟΜΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2003

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

11

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

2003

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ

12

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2002

ΑΙΑΝΤΑΣ

13

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2002

ΑΙΑΝΤΑΣ

14

ΣΑΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2003

ΔΑΝΑΟΣ

15

ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2003

ΠΑΤΙΣΤΑ

16

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2002

ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

17

ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

2003

ΟΜΟΝΟΙΑ

18

ΤΣΙΓΑΡΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

2002

ΚΑΛΑΜΑΤΑ