Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (1η αγ.) | ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ | Κυριακή | 29/10/23 | 15:00 | |
2. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (2η αγ.) | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 04/11/23 | 15:00 | |
3. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (3η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Κυριακή | 12/11/23 | 11:00 | |
4. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (4η αγ.) | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 18/11/23 | 00:00 | |
5. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (5η αγ.) | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 25/11/23 | 00:00 | |
6. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (6η αγ.) | ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 02/12/23 | 00:00 | |
7. | K-16 (2η αγ.) | Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ | Σάββατο | 02/12/23 | 12:00 | 0-3 α.α. |
8. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (7η αγ.) | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 09/12/23 | 00:00 | |
9. | K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 09/12/23 | 10:00 | 4-0 |
10. | K-16 (1η αγ.) | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 16/12/23 | 10:00 | 3-0 α.α. |
11. | K-16 (3η αγ.) | ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 16/12/23 | 12:00 | 1-2 |
12. | K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Σάββατο | 23/12/23 | 12:00 | 1-9 |
13. | K-16 (4η αγ.) | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ | Κυριακή | 14/01/24 | 10:00 | 6-2 |
14. | K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 20/01/24 | 10:00 | 4-0 |
15. | K-16 (5η αγ.) | Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 27/01/24 | 11:00 | 0-5 |
16. | K-16 (6η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΚΟΡΩΝΗΣ | Σάββατο | 10/02/24 | 00:00 | 0-3 α.α. |
17. | Κ12 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΑΟΠΚ ΠΑΤΙΣΤΑ 1 - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 17/02/24 | 11:00 | 5-4 |
18. | K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΤΙΤΑΝΕΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ | Σάββατο | 17/02/24 | 12:00 | 2-5 |
19. | K-16 (7η αγ.) | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ | Α.Κ. ΕΠΣΜ (1) | Σάββατο | 24/02/24 | 10:00 | 3-0 α.α. |
20. | Κ12 1ος ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 24/02/24 | 10:00 | 7-0 |
21. | K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Σάββατο | 02/03/24 | 14:00 | 5-4 |
22. | Κ12 1ος ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | PAO SOCCER SCHOOL ΟΜΟΝΟΙΑ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Κυριακή | 03/03/24 | 09:00 | 1-8 |
23. | Κ12 1ος ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Κυριακή | 10/03/24 | 13:00 | 1-1 |
24. | K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | Σάββατο | 16/03/24 | 13:30 | 1-2 |
25. | K-16 (9η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΜΕΛΙΓΑΛΑ | Σάββατο | 23/03/24 | 10:00 | 0-7 |
26. | K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | Σάββατο | 30/03/24 | 10:00 | |
27. | Κ12 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΤΙΤΑΝΕΣ 1 | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | Κυριακή | 31/03/24 | 13:00 | |
28. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (8η αγ.) | ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | ||||
29. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (9η αγ.) | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | ||||
30. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (10η αγ.) | ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ | ||||
31. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (11η αγ.) | Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΔΗΜ ΓΗΠΕΔΟ ΛΑΙΙΚΩΝ "ΙΩΑΝ ΚΑΡΤ | ||||
32. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (13η αγ.) | Π.Α.Ο.Κ. - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ | ||||
33. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (14η αγ.) | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | ||||
34. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (15η αγ.) | ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ | ||||
35. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (16η αγ.) | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | ||||
36. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (17η αγ.) | ΝΙΚΗ ΠΛΑΤΗΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | ||||
37. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (18η αγ.) | Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΔΩΡΙΟΥ | ||||
38. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (19η αγ.) | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | ||||
39. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (20η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | |||||
40. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (21η αγ.) | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | ||||
41. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (22η αγ.) | ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ' | ||||
42. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (23η αγ.) | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | ||||
43. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (24η αγ.) | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | ||||
44. | 1ος Όμιλος Γ Κατηγορίας (26η αγ.) | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Π.Α.Ο.Κ. | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | ||||
45. | K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | |||||
46. | K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.) | ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | |||||
47. | K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.) | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ | |||||
48. | K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.) | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΤΙΤΑΝΕΣ | |||||
49. | K-14 1ος ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | |||||
50. | K-16 (8η αγ.) | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ | Αναβλήθηκε | ||||
51. | K-16 (10η αγ.) | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ | |||||
52. | Κ12 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ 1 - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | ||||
53. | Κ12 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. 1888 | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | ||||
54. | Κ12 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ 1 - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ | ||||
55. | Κ12 1ος ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ 1 | ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ |