GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Γ΄ Κατηγορία - 2ος Όμιλος

<< Γ΄ Κατηγορία - 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο13/10/1216:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο13/10/1216:30ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΣΙΨΑΣ Η.1-1
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή14/10/1210:30ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΤΣΕΛΟ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-1
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή14/10/1210:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.5-1
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή14/10/1213:00ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.1-4
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή14/10/1219:30ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΙΛΙΒΗΣ Σ.5-0
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΛΟΥΣάββατο20/10/1215:30ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-0
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή21/10/1210:00ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β.1-3
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή21/10/1212:00ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΟΥΝΑ Ε.2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή21/10/1212:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΣΕΛΟ Α., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π.1-3
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή21/10/1212:30ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΤΣΙΛΙΒΗΣ Σ.6-1
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή21/10/1215:30ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.3-0
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο27/10/1215:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΣΙΨΑΣ Η.5-1
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο27/10/1215:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π.3-3
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα29/10/1215:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΣΕΛΟ Α., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Δευτέρα29/10/1215:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.1-1
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔευτέρα29/10/1215:30ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΨΑΣ Η.0-2
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη31/10/1215:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΔΕΔΟΥΣΗΣ Σ.1-3
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΠΛΑΤΣΑΣΣάββατο03/11/1215:00ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΤΣΕΛΟ Α., ΜΠΟΥΝΑ Ε.2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή04/11/1210:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π., ΡΕΚΚΑΣ Η.1-4
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή04/11/1210:00ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.0-0
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή04/11/1211:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.3-1
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΠΥΛΟΥΚυριακή04/11/1215:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β.1-1
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή04/11/1218:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.3-2
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΠΛΑΤΣΑΣΣάββατο10/11/1215:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.6-0
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο10/11/1218:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.1-2
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή11/11/1210:00ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Π.1-1
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή11/11/1211:00ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-2
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή11/11/1211:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β.3-0 α.α.
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή11/11/1211:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-2
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΠΥΛΟΥΣάββατο17/11/1215:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.2-2
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή18/11/1210:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή18/11/1210:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.3-0
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΠΣ ΑΡΙΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή18/11/1211:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-1
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή18/11/1212:00ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Π., ΤΣΙΛΙΒΗΣ Σ.1-0
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή18/11/1212:30ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΤΣΕΛΟ Α., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΠΛΑΤΣΑΣΣάββατο24/11/1214:00ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β., ΣΙΨΑΣ Η.1-2
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΠΥΛΟΥΣάββατο24/11/1215:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.1-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή25/11/1211:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΥΝΑ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή25/11/1211:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ.1-2
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή25/11/1211:00ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Τ.1-1
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή25/11/1211:00ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΤΣΕΛΟ Α., ΔΕΔΟΥΣΗΣ Σ.1-2
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο01/12/1215:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-1
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή02/12/1210:00ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΕΛΟ Α.0-2
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή02/12/1210:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ.2-0
Π.Α.Ο.Κ. - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή02/12/1212:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΠΟΥΝΑ Ε.1-0
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή02/12/1212:30ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π., ΡΕΚΚΑΣ Η.5-1
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή02/12/1212:30ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Π., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.1-4
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο08/12/1215:00ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Π., ΜΠΟΥΝΑ Ε.0-1
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΛΟΥΣάββατο08/12/1215:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.2-1
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή09/12/1210:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΙΨΑΣ Η., ΤΣΕΛΟ Α.4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή09/12/1212:00ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π., ΤΣΙΛΙΒΗΣ Σ.1-3
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή09/12/1212:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗΣ Α.1-7
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή09/12/1212:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-4
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή16/12/1210:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΔΕΔΟΥΣΗΣ Σ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.2-7
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή16/12/1212:00ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΕΛΟ Α., ΜΠΟΥΝΑ Ε.3-2
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή16/12/1212:00ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή16/12/1212:30ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΤΣΙΛΙΒΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή16/12/1212:30ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.6-0
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή16/12/1215:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π.2-1
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΠΥΛΟΥΣάββατο22/12/1215:00ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΤΡΟΥΠΑΚΗΣ Α., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-5
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο22/12/1218:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΔΕΔΟΥΣΗΣ Σ.2-1
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή23/12/1210:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΤΣΕΛΟ Α.2-7
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή23/12/1210:00ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π.0-3
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή23/12/1212:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ.3-1
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή23/12/1212:30ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ., ΡΕΚΚΑΣ Η.4-2
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή30/12/1210:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π.6-0
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΠΥΛΟΥΚυριακή30/12/1211:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΣΙΨΑΣ Η., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.0-5
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή30/12/1211:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΔΕΔΟΥΣΗΣ Σ., ΜΠΟΥΝΑ Ε.5-2
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή30/12/1215:00ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-1
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή30/12/1215:00ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή30/12/1218:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ.2-6
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο12/01/1315:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.3-3
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή13/01/1311:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Π.1-1
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή13/01/1311:00ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΤΣΕΛΟ Α., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-0
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή13/01/1311:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-8
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή13/01/1312:00ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΔΟΥΣΗΣ Σ.3-2
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή13/01/1312:30ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-4
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΠΛΑΤΣΑΣΣάββατο19/01/1315:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.1-2
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή20/01/1309:30ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΟΥΝΑ Ε.1-1
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή20/01/1311:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΜΠΟΤΗ Σ., ΖΕΡΒΑ Μ.0-4
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή20/01/1312:00ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΠΥΛΟΥΚυριακή20/01/1315:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΕΤΡΑΚΟΥ Μ.3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή20/01/1318:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΕΛΟ Α., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
Ρεπό:

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο26/01/1318:00ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή27/01/1311:00ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΤΣΕΛΟ Α., ΖΕΡΒΑ Μ.1-0
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή27/01/1311:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π.1-0
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή27/01/1312:00ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΣΙΨΑΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-4
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή27/01/1312:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΤΣΙΛΙΒΗΣ Σ.3-0
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα28/01/1315:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.1-2
Ρεπό:

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΠΥΛΟΥΣάββατο02/02/1315:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.2-2
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή03/02/1310:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΟΤΗ Σ.1-5
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή03/02/1311:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΕΛΟ Α., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-1
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή03/02/1311:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΔΟΥΣΗΣ Σ.3-3
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή03/02/1315:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-0
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα04/02/1317:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΖΕΡΒΑ Μ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.0-1
Ρεπό:

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή10/02/1310:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΖΕΡΒΑ Μ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.4-1
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή10/02/1311:00ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.2-3
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή10/02/1311:00ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ.2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή10/02/1312:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0 α.α.
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή10/02/1313:00ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΜΠΟΤΗ Σ.5-2
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή10/02/1315:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.3-0
Ρεπό:

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή17/02/1310:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ., ΤΣΕΛΟ Α.0-3 α.α.
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή17/02/1310:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΤΣΙΛΙΒΗΣ Σ.0-1
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή17/02/1312:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή17/02/1315:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.5-1
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή17/02/1315:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Σ.1-4
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα18/02/1319:00ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΔΕΔΟΥΣΗΣ Σ., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π.3-0
Ρεπό:

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Π.Α.Ο.Κ.ΠΥΛΟΥΣάββατο23/02/1315:30ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΣΕΛΟ Α., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο23/02/1315:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΡΕΚΚΑΣ Η.2-3
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο23/02/1315:30ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-5
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή24/02/1310:00ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΔΕΔΟΥΣΗΣ Σ., ΣΚΕΜΠΙ Μ.1-0
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή24/02/1315:30ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Π.1-0
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή24/02/1318:303-0 α.α.
Ρεπό:

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 3-0 α.α.
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο02/03/1315:30ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΖΕΡΒΑ Μ., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Σ.4-2
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή03/03/1310:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΣΕΛΟ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Π.1-3
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή03/03/1312:30ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΤΣΙΛΙΒΗΣ Σ.0-4
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή03/03/1312:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-2
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή03/03/1315:303-0 α.α.
Ρεπό:

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 0-3 α.α.
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο09/03/1315:30ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΜΠΟΤΗ Σ.4-2
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή10/03/1311:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή10/03/1312:00ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΔΕΔΟΥΣΗΣ Σ., ΣΚΕΜΠΙ Μ.2-0
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΠΥΛΟΥΚυριακή10/03/1312:00ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΡΩΝΗΣ Δ., ΤΡΟΥΠΑΚΗΣ Α.2-5
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή10/03/1318:30ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.0-1
Ρεπό:

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 3-0 α.α.
ΑΕ ΑΙΘΑΙΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο23/03/1316:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΤΣΙΛΙΒΗΣ Σ.1-1
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΠΛΑΤΣΑΣΣάββατο23/03/1316:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-1
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή24/03/1310:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Π.0-3 α.α.
ΑΣ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή24/03/1312:00ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΜΠΟΤΗ Σ., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β.0-3
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή24/03/1312:00ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΖΕΡΒΑ Μ., ΤΣΕΛΟ Α.1-3
Ρεπό: