GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2012-2013
Γ΄ Κατηγορία - 1ος Όμιλος

<< ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΡΑΖ Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
Γ΄ Κατηγορία - 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο13/10/1216:30ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.5-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή14/10/1210:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΙΨΑΣ Η., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.0-7
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή14/10/1210:30ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.3-1
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή14/10/1213:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΜΠΟΥΝΑ Ε., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π.0-4
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή14/10/1216:30ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΣΙΨΑΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.4-1
Ρεπό: Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο20/10/1215:30ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.1-5
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο20/10/1215:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΙΨΑΣ Η.0-1
ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή21/10/1212:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή21/10/1215:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή21/10/1218:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.0-2
Ρεπό: ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη24/10/1217:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΠΟΥΝΑ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-0
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο27/10/1215:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο27/10/1215:00ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔευτέρα29/10/1216:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-0
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΤετάρτη31/10/1215:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.4-0
Ρεπό: ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή04/11/1211:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-1
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή04/11/1212:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΔΕΔΟΥΣΗΣ Σ., ΤΣΕΛΟ Α.0-4
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή04/11/1212:30ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή04/11/1215:00ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Τ.2-2
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή04/11/1215:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο10/11/1215:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ.2-0
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο10/11/1215:00ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.4-1
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο10/11/1215:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-2
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή11/11/1211:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-3
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή11/11/1212:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π.6-1
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο17/11/1215:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο17/11/1215:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΙΨΑΣ Η., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.0-5
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο17/11/1215:00ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο17/11/1216:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Τ., ΜΠΟΥΝΑ Ε.3-0
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή18/11/1212:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΕΔΟΥΣΗΣ Σ.3-0
Ρεπό: ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο24/11/1215:00ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.1-3
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο24/11/1215:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.0-1
ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή25/11/1212:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Π.1-3
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΩΡΙΟΥΔευτέρα26/11/1215:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν.6-3
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα26/11/1218:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΙΛΙΒΗΣ Σ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο01/12/1215:00ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΡΟΥΠΑΚΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-2
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο01/12/1215:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-5
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή02/12/1210:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΣΙΨΑΣ Η.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή02/12/1212:30ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΔΕΔΟΥΣΗΣ Σ.0-4
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή02/12/1218:00ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΜΠΟΥΝΑ Ε.3-2
Ρεπό: ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο08/12/1215:00ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΔΕΔΟΥΣΗΣ Σ.1-4
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο08/12/1215:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο08/12/1215:00ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-1
ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή09/12/1212:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή09/12/1212:30ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.1-0
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο15/12/1215:00ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΡΟΥΠΑΚΗΣ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-3
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο15/12/1215:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΡΕΚΚΑΣ Η.2-1
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή16/12/1210:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΣΙΨΑΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή16/12/1212:00ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Π.4-1
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή16/12/1212:00ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-0
Ρεπό: Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο22/12/1215:00ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΜΠΟΥΝΑ Ε.3-0
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο22/12/1215:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΕΛΟ Α.4-1
ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή23/12/1212:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΔΕΔΟΥΣΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή23/12/1215:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΣΙΛΙΒΗΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Π.2-1
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΤετάρτη16/01/1315:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο29/12/1215:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.1-2
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή30/12/1211:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-3 α.α.
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή30/12/1212:00ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β.3-0
ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή30/12/1212:30ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΤΣΙΛΙΒΗΣ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.0-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή30/12/1218:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Π., ΜΠΟΥΝΑ Ε.0-0
Ρεπό: Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο12/01/1315:000-3 α.α.
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο12/01/1315:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-0
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο12/01/1315:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΡΟΥΠΑΚΗΣ Α.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή13/01/1310:00ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΣΙΨΑΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή13/01/1311:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΜΠΟΥΝΑ Ε., ΡΕΚΚΑΣ Η.4-2
Ρεπό: ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο19/01/1315:003-0 α.α.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο19/01/1315:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΝΑ Ε.6-1
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή20/01/1312:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή20/01/1312:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΔΕΔΟΥΣΗΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Π.0-6
ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα21/01/1315:00ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΜΠΟΥΝΑ Ε., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π.0-1
Ρεπό: ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο26/01/1315:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.4-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο26/01/1315:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΔΕΔΟΥΣΗΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Π.0-3
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο26/01/1315:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΟΥΝΑ Ε.0-0
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή27/01/1311:00ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή27/01/1315:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΡΟΥΠΑΚΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-0
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο02/02/1315:00ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.0-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο02/02/1315:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-0
ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή03/02/1312:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.0-1
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή03/02/1312:30ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Π.1-1
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΔευτέρα04/02/1315:003-0 α.α.
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο09/02/1315:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΔΕΔΟΥΣΗΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Π.1-1
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο09/02/1315:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΠΕΤΡΑΚΟΥ Μ.2-1
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο09/02/1315:000-3 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο09/02/1315:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.1-4
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο09/02/1315:00ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν.2-0
Ρεπό: ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο16/02/1315:30ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΡΟΥΠΑΚΗΣ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-2
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή17/02/1311:00ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-0
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή17/02/1313:003-0 α.α.
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή17/02/1315:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΠΟΤΗ Σ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.2-1
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη20/02/1318:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΖΕΡΒΑ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-4
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο23/02/1315:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.1-2
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο23/02/1315:30ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΣ Ν., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΤΡΟΥΠΑΚΗΣ Α.6-2
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο23/02/1315:303-0 α.α.
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή24/02/1312:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-1
ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή24/02/1312:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΖΕΡΒΑ Μ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-1
Ρεπό: ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ 0-3 α.α.
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο02/03/1315:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-0
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή03/03/1312:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΔΕΔΟΥΣΗΣ Σ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-1
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή03/03/1312:00ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΤΡΟΥΠΑΚΗΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-1
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή03/03/1318:30ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΕΛΟ Α., ΣΚΕΜΠΙ Μ.3-1
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ 3-0 α.α.
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο09/03/1315:30ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-1
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή10/03/1312:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-7
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή10/03/1312:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Π.0-3
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή10/03/1312:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.2-1
Ρεπό: Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ 0-3 α.α.
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο23/03/1316:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΡΟΥΠΑΚΗΣ Α.2-1
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο23/03/1316:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-0 α.α.
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΔΗΜΑΚ. ΕΑΟ ΤΑΥΓΕΤΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο23/03/1319:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-0
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή24/03/1313:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.2-1
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ