GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2009-2010
Γ΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Γ΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΛΟΓΓΑΣΣάββατο31/10/0915:30ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΖΑΝΕΤΕΑΣ Π., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ.4-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο31/10/0915:30ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΣΑΣ Ν.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή01/11/0910:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΣΙΨΑΣ Κ.3-1
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή01/11/0911:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.3-0
ΑΚΑΔ. ΠΑΤΙΣΤΑ 2006 - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή01/11/0913:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ.1-0
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣΣάββατο07/11/0915:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ.2-2
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/11/0910:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΖΑΝΕΤΕΑΣ Π., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΚΑΔ. ΠΑΤΙΣΤΑ 2006 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή08/11/0911:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ Ι.2-2
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/11/0912:30ΤΖΑΝΕΤΕΑΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.2-1
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή08/11/0915:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.0-2
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο14/11/0915:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΚΑΤΣΑΣ Ν.6-0
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή15/11/0910:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Α., ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ Ι.0-0
ΑΚΑΔ. ΠΑΤΙΣΤΑ 2006 - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή15/11/0912:30ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή15/11/0918:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-2
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΛΑΤΣΑΣΤετάρτη25/11/0915:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΛΟΥΚΑΣ Ι.0-0
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΛΟΓΓΑΣΣάββατο21/11/0915:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Α., ΚΑΤΣΑΣ Ν.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο21/11/0915:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-0
ΑΚΑΔ. ΠΑΤΙΣΤΑ 2006 - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή22/11/0910:00ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΚΑΤΣΑΣ Ν.1-4
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή22/11/0912:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Ι., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι.2-3
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή22/11/0912:30ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.7-2
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο28/11/0915:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ.1-1
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή29/11/0910:00ΤΖΑΝΕΤΕΑΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-2
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΚΑΔ. ΠΑΤΙΣΤΑ 2006 ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή29/11/0911:00ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ Ι.3-5
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή29/11/0912:30ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΤΖΑΝΕΤΕΑΣ Π., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-2
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή29/11/0915:00ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι.0-3
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΛΟΓΓΑΣΣάββατο05/12/0915:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ Ι.5-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο05/12/0915:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΖΑΝΕΤΕΑΣ Π., ΚΑΤΣΑΣ Ν.3-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο05/12/0915:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-0
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή06/12/0910:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.1-1
ΑΚΑΔ. ΠΑΤΙΣΤΑ 2006 - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή06/12/0912:30ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-2
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΚΑΔ. ΠΑΤΙΣΤΑ 2006 ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο12/12/0915:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ Ι.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο12/12/0915:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ.3-3
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή13/12/0911:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή13/12/0911:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΤΖΑΝΕΤΕΑΣ Π.1-5
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή13/12/0915:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.0-5
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο19/12/0915:00ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι.3-0 α.α.
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή20/12/0910:00ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Α., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ Ι.2-2
ΑΚΑΔ. ΠΑΤΙΣΤΑ 2006 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή20/12/0911:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή20/12/0912:30ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ.2-3
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή20/12/0918:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.8-0
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο09/01/1015:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.3-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΑΔ. ΠΑΤΙΣΤΑ 2006 ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή10/01/1010:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΣΙΨΑΣ Κ., ΚΑΤΣΑΣ Ν.5-2
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή10/01/1011:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Ι., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.5-0
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή10/01/1012:30ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΣΙΨΑΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-1
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΛΟΓΓΑΣΚυριακή10/01/1015:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ Ι.4-2
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο16/01/1015:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ Ι.2-0
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο16/01/1018:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι., ΚΑΤΣΑΣ Ν.0-3
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή17/01/1010:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-4
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή17/01/1012:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.3-1
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΚΑΔ. ΠΑΤΙΣΤΑ 2006 ΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή17/01/1015:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι., ΣΙΨΑΣ Κ.1-0
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή24/01/1010:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.4-3
ΑΚΑΔ. ΠΑΤΙΣΤΑ 2006 - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή24/01/1011:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΓΙΟΥΡΓΑ Α.2-3
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή24/01/1012:30ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.4-1
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή24/01/1018:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΤετάρτη03/02/1015:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.Διακόπηκε
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο30/01/1015:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι.0-4
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο30/01/1015:00ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΒΕΡΓΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.1-2
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή31/01/1010:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.0-2
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΚΑΔ. ΠΑΤΙΣΤΑ 2006 ΛΟΓΓΑΣΚυριακή31/01/1011:00ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.5-1
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή31/01/1012:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-2
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΠΛΑΤΣΑΣΣάββατο06/02/1015:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ Ι.1-0
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή07/02/1010:00ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.3-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή07/02/1012:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Ι., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΑΔ. ΠΑΤΙΣΤΑ 2006 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή07/02/1012:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΙΟΥΡΓΑ Α.3-0
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή07/02/1015:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-2
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΛΟΓΓΑΣΣάββατο20/02/1015:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ Ι.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο20/02/1015:30ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΤΖΑΝΕΤΕΑΣ Π.3-0 α.α.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή21/02/1010:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΣΚΟΡΔΟΣ Η.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή21/02/1011:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΚΑΤΣΑΣ Ν.2-2
ΑΚΑΔ. ΠΑΤΙΣΤΑ 2006 - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή21/02/1012:30ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΓΙΟΥΡΓΑ Α., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.1-3
Ρεπό:

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο27/02/1015:30ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΤΖΑΝΕΤΕΑΣ Π.1-2
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΑΔ. ΠΑΤΙΣΤΑ 2006 ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή28/02/1010:00ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-2
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή28/02/1011:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Ι., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.6-0
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή28/02/1012:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-6
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή28/02/1015:30ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΒΕΡΓΗΣ Γ.0-1
Ρεπό:

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΛΟΓΓΑΣΣάββατο06/03/1015:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ι.0-0
ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΜΑΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο06/03/1018:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.3-0
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή07/03/1010:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-4
ΑΚΑΔ. ΠΑΤΙΣΤΑ 2006 - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή07/03/1010:30ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΒΕΡΓΗΣ Γ.0-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή07/03/1013:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.5-3
Ρεπό:

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΚΑΔ. ΠΑΤΙΣΤΑ 2006 ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο13/03/1015:30ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ., ΚΑΤΣΑΣ Ν.3-0
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο13/03/1015:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι.4-2
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή14/03/1010:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΛΟΥΚΑΣ Ι.3-4
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή14/03/1012:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή14/03/1015:30ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.3-0
Ρεπό:

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΟΕΣΩΜ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο20/03/1018:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.1-6
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή21/03/1010:30ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-2
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή21/03/1015:30ΜΙΧΟΣ Κ., ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ.6-0
ΑΚΑΔ. ΠΑΤΙΣΤΑ 2006 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή21/03/1015:30ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΤΣΑΣ Ν.0-3
Α.Ε. ΜΑΝΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΠΛΑΤΣΑΣΚυριακή21/03/1015:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-1
Ρεπό: