GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2009-2010
Γ΄ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Γ΄ Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο31/10/0915:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.2-4
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο31/10/0915:30ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-2
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΣΕΛΛΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή01/11/0911:00ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ.6-2
Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΣΚΑΛΑΣΚυριακή01/11/0911:00ΜΠΟΥΡΑΣ Π., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.0-3
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΕΛΑΙΑΣΣάββατο07/11/0915:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.3-2
Α.Ο. ΣΕΛΛΑ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο07/11/0915:00ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ.3-3
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο07/11/0915:00ΜΙΧΟΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή08/11/0911:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
Ρεπό: Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο14/11/0915:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.4-1
Α.Ο. ΣΕΛΛΑ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο14/11/0915:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ., ΜΑΡΙΝΗΣ Θ.0-0
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή15/11/0911:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΜΑΡΙΝΗΣ Θ.3-0 α.α.
Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή15/11/0911:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-4
Ρεπό: Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο21/11/0915:00ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΚΙΡΙΝΗΣ Α.3-0 α.α.
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο21/11/0918:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-0
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ο. ΣΕΛΛΑ ΕΛΑΙΑΣΚυριακή22/11/0911:00ΜΙΧΟΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή22/11/0911:00ΜΠΟΥΡΑΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΜΑΝΕΣΙΣάββατο28/11/0915:00ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Α., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο28/11/0915:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΤΣΑΣ Ν.4-0
Α.Ο. ΣΕΛΛΑ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή29/11/0911:00ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΜΙΧΟΣ Κ., ΜΑΡΙΝΗΣ Θ.2-0
Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΚΑΛΑΣΚυριακή29/11/0911:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.1-3
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο05/12/0915:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή06/12/0911:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-2
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΣΕΛΛΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή06/12/0911:00ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΜΙΧΟΣ Κ.1-0
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣΜΑΝΕΣΙΚυριακή06/12/0911:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΙΨΑΣ Κ., ΚΑΤΣΑΣ Ν.3-0 α.α.
Ρεπό: Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΕΛΛΑ - Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣ00/00/0000:003-0 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο12/12/0915:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.3-0
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο12/12/0915:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι.4-2
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΕΛΑΙΑΣΚυριακή13/12/0911:00ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Α., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.2-1
Ρεπό: ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ 00/00/0000:000-3 α.α.
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΜΑΝΕΣΙΣάββατο19/12/0915:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.0-4
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο19/12/0915:00ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΜΙΧΟΣ Κ.3-0 α.α.
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή20/12/0915:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ.4-1
Ρεπό: Α.Ο. ΣΕΛΛΑ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο09/01/1015:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-2
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο09/01/1015:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΤΣΑΣ Ν.2-0
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή10/01/1011:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΜΠΟΥΡΑΣ Π.4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ο. ΣΕΛΛΑ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή10/01/1011:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι.4-3
Ρεπό: Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣ00/00/0000:003-0 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο16/01/1015:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.1-3
Α.Ο. ΣΕΛΛΑ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή17/01/1011:00ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.1-5
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΝΕΣΙΚυριακή17/01/1015:00ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΒΕΡΓΗΣ Γ.0-3
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ00/00/0000:000-3 α.α.
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - Α.Ο. ΣΕΛΛΑ ΜΑΝΕΣΙΣάββατο23/01/1015:00ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Α., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΕΡΓΗΣ Γ.5-2
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο23/01/1015:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ Ι.2-0
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή24/01/1011:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ Ι.1-4
Ρεπό: Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣ00/00/0000:003-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο30/01/1015:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΚΑΤΣΑΣ Ν.2-2
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΣΕΛΛΑ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο30/01/1015:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.2-0
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΑΙΑΣΣάββατο30/01/1015:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΜΙΧΟΣ Κ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.1-0
Ρεπό: Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ 00/00/0000:000-3 α.α.
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο06/02/1015:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΕΡΓΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.5-0
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΜΑΝΕΣΙΣάββατο06/02/1015:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-0
Α.Ο. ΣΕΛΛΑ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή07/02/1011:00ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-0
Ρεπό: ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣ00/00/0000:003-0 α.α.
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο20/02/1015:30ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.3-1
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ο. ΣΕΛΛΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο20/02/1015:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.3-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή21/02/1015:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΣΙΨΑΣ Κ., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι.1-4
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ 00/00/0000:000-3 α.α.
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥΣάββατο27/02/1015:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι.2-0
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΕΛΑΙΑΣΣάββατο27/02/1015:30ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΜΙΧΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-1
Α.Ο. ΣΕΛΛΑ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο27/02/1015:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.1-4
Ρεπό: Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣ - Α.Ο. ΣΕΛΛΑ 00/00/0000:000-3 α.α.
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΜΑΝΕΣΙΣάββατο06/03/1015:30ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο06/03/1015:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΤΡΙΝΙΟΣ Ι.0-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΣάββατο06/03/1015:30ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.4-0
Ρεπό: ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ - Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣ00/00/0000:003-0 α.α.
Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ - Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή14/03/1012:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΓΙΟΥΡΓΑ Α.3-0
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ ΕΛΑΙΑΣΚυριακή14/03/1015:30ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.5-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚυριακή14/03/1015:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
Ρεπό: Α.Ο. ΣΕΛΛΑ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΚΟΠΑΝΑΚΙΟΥ ΕΛΑΙΑΣΣάββατο20/03/1015:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι.1-2
Α.Ε. ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο20/03/1015:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΡΙΜΠΑΣ Ι.1-2
Α.Ο. ΣΕΛΛΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΔΙΑΒΟΛΙΤΣΙΟΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή21/03/1011:00ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.0-3 α.α.
Α.Ο. ΔΙΟΔΙΩΝ - Α.Σ. ΑΝΔΡΟΥΣΑΣ ΜΑΝΕΣΙΚυριακή21/03/1011:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.0-2
Ρεπό: Α.Ο. ΣΚΑΛΑΣ