Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2011-2012
Α΄ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο17/09/1117:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.0-3
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο17/09/1117:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε.2-2
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο17/09/1117:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΑΜΙΑΣ Σ.0-2
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή18/09/1117:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή18/09/1117:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή18/09/1117:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΚΟΡΔΟΣ Η.1-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή18/09/1117:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.0-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή18/09/1117:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο24/09/1117:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο24/09/1117:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.2-2
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο24/09/1119:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή25/09/1117:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή25/09/1117:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.2-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή25/09/1117:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.1-2
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή25/09/1117:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή25/09/1117:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-1
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη28/09/1117:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη28/09/1117:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-3
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη28/09/1117:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΤετάρτη28/09/1117:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.3-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Τετάρτη28/09/1117:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΠΟΤΗΣ Β.5-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΤετάρτη28/09/1117:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ.2-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη28/09/1119:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.0-3
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη28/09/1119:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΚΑΤΣΑΣ Ν.1-0
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο01/10/1116:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο01/10/1116:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ.1-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο01/10/1116:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.1-3
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο01/10/1119:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-2
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο01/10/1119:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή02/10/1116:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.0-0
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή02/10/1116:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.3-3
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή02/10/1116:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-0
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο08/10/1116:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.3-0
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο08/10/1116:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.3-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή09/10/1116:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.1-3
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή09/10/1116:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή09/10/1116:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή09/10/1116:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.0-3
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή09/10/1116:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή09/10/1119:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.2-1
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο15/10/1116:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-3
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο15/10/1119:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ.0-0
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο15/10/1120:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.2-4
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή16/10/1116:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.4-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή16/10/1116:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.2-4
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή16/10/1116:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή16/10/1116:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.1-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή16/10/1120:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε.1-2
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο22/10/1115:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.0-2
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο22/10/1115:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο22/10/1115:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ.3-0
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή23/10/1115:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.3-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή23/10/1115:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.4-4
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή23/10/1115:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή23/10/1117:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή23/10/1120:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-1
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο29/10/1115:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.2-6
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο29/10/1115:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.0-2
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο29/10/1120:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.1-2
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο29/10/1120:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.2-1
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή30/10/1115:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.5-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή30/10/1115:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.1-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή30/10/1115:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ.0-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή30/10/1120:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.0-1
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο05/11/1115:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.2-1
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο05/11/1115:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο05/11/1115:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-1
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο05/11/1118:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΚΟΡΔΟΣ Η.3-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή06/11/1115:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.0-0
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή06/11/1115:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.2-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή06/11/1116:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΤΣΑΣ Ν.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή06/11/1119:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-1
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο12/11/1115:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.3-2
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο12/11/1118:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.0-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο12/11/1118:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ.0-3
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή13/11/1115:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΚΑΤΣΑΣ Ν.6-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή13/11/1115:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή13/11/1115:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή13/11/1115:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή13/11/1119:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-0
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο19/11/1115:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.2-1
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο19/11/1115:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.0-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο19/11/1117:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-3
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο19/11/1117:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή20/11/1115:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.0-2
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή20/11/1115:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.5-0
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή20/11/1115:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή20/11/1119:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-0
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο26/11/1115:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.4-0
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο26/11/1115:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.0-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο26/11/1118:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΛΟΥΚΑΣ Ι.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή27/11/1115:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.1-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή27/11/1115:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.2-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΩΡΙΟΥΚυριακή27/11/1115:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.2-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή27/11/1115:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή27/11/1118:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο03/12/1115:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο03/12/1115:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο03/12/1118:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.5-0
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο03/12/1118:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.2-1
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή04/12/1115:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.5-2
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή04/12/1115:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.2-0
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή04/12/1115:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.1-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή04/12/1118:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-0
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο10/12/1115:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΩΡΙΟΥΣάββατο10/12/1115:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΤΣΑΣ Ν.1-0
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο10/12/1115:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο10/12/1118:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.2-2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή11/12/1115:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.2-2
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή11/12/1115:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.2-0
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή11/12/1115:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή11/12/1118:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.4-3
Ρεπό:

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο17/12/1115:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΚΑΤΣΑΣ Ν.2-2
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο17/12/1115:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.1-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο17/12/1118:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.2-2
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο17/12/1118:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή18/12/1115:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.4-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή18/12/1115:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.2-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή18/12/1115:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.2-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή18/12/1118:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-4
Ρεπό:

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο07/01/1215:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.2-0
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο07/01/1215:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο07/01/1215:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.6-2
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο07/01/1218:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.2-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή08/01/1215:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.0-5
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή08/01/1215:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.4-0
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή08/01/1218:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/01/1218:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.1-3
Ρεπό:

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο14/01/1215:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.0-2
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο14/01/1218:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο14/01/1218:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.0-3
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή15/01/1215:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή15/01/1215:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.2-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή15/01/1215:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.3-2
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή15/01/1215:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή15/01/1218:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.2-3
Ρεπό:

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο21/01/1215:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.4-0
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο21/01/1215:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο21/01/1215:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.1-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο21/01/1215:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-3
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο21/01/1218:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-0
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο21/01/1218:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή22/01/1215:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή22/01/1218:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.2-4
Ρεπό:

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο28/01/1215:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.1-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο28/01/1218:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή29/01/1215:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή29/01/1215:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.0-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή29/01/1215:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή29/01/1215:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.3-0
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή29/01/1215:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή29/01/1218:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-4
Ρεπό:

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο04/02/1215:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο04/02/1215:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.0-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο04/02/1215:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-2
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο04/02/1218:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.2-2
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο04/02/1218:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-0
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή05/02/1215:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι.1-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή05/02/1215:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.2-2
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή05/02/1215:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.3-3
Ρεπό:

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο11/02/1215:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο11/02/1215:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.2-0
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο11/02/1215:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.5-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή12/02/1215:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-2
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή12/02/1215:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.0-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή12/02/1215:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π.1-7
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή12/02/1215:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή12/02/1218:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΤΣΑΣ Ν.1-0
Ρεπό:

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο18/02/1215:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.2-0
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο18/02/1218:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΤΣΑΣ Ν.0-0
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο18/02/1218:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-0
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή19/02/1215:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή19/02/1215:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-1
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή19/02/1215:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή19/02/1215:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.6-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή19/02/1218:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-0
Ρεπό:

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο03/03/1215:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΩΡΙΟΥΣάββατο03/03/1215:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο03/03/1218:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-3
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο03/03/1218:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.0-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή04/03/1215:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.3-0
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή04/03/1215:30ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.0-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή04/03/1215:303-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή04/03/1218:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.3-1
Ρεπό:

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο10/03/1215:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.3-0
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο10/03/1218:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο10/03/1218:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.2-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή11/03/1215:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.2-1
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή11/03/1215:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.4-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή11/03/1215:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.3-2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή11/03/1215:300-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή11/03/1218:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.0-1
Ρεπό:

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο17/03/1215:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο17/03/1215:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ.3-1
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο17/03/1215:303-0 α.α.
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο17/03/1218:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.1-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή18/03/1215:30ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.4-2
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή18/03/1215:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.1-2
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή18/03/1215:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή18/03/1218:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.0-2
Ρεπό:

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο24/03/1215:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΤΣΑΣ Ν.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΩΡΙΟΥΣάββατο24/03/1215:30ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.3-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο24/03/1218:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.5-1
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή25/03/1216:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή25/03/1216:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.1-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή25/03/1216:000-3 α.α.
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή25/03/1216:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή25/03/1219:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΤΣΑΣ Ν.0-3
Ρεπό:

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ3-0 α.α.
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο31/03/1216:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο31/03/1216:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.3-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο31/03/1219:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.4-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή01/04/1216:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.4-0
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή01/04/1216:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.0-2
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή01/04/1216:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή01/04/1219:30ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.0-0
Ρεπό:

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ0-3 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο07/04/1216:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.0-1
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο07/04/1216:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΩΡΙΟΥΣάββατο07/04/1216:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο07/04/1216:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο07/04/1216:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.4-2
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή08/04/1216:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Π., ΤΣΙΛΙΚΑΣ Ι.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/04/1219:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.3-0
Ρεπό:

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ3-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο21/04/1217:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.5-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο21/04/1217:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.1-1
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο21/04/1217:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΤΣΑΣ Ν.2-3
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο21/04/1217:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.0-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή22/04/1217:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.1-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή22/04/1217:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή22/04/1217:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.0-1
Ρεπό:

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ 0-3 α.α.
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο28/04/1217:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο28/04/1217:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή29/04/1217:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.0-5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΩΡΙΟΥΚυριακή29/04/1217:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.3-0
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή29/04/1217:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή29/04/1217:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.6-6
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή29/04/1220:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΤΣΑΣ Ν.3-3
Ρεπό: