zwitter
ballers cafe
orthokinisi
πατικοπουλος
Κωστέας
ζαγορι

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-2023
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο12/11/2215:00
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Κυριακή13/11/2211:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΜΠΕΛΟΥ Ε.0-5
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή13/11/2215:00
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή13/11/2215:00ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΞΑΝΘΑΚΗΣ Ν., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.1-2
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή13/11/2215:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α.5-3
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα14/11/2215:00


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο19/11/2215:00
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣΧΩΡΑΣΣάββατο19/11/2215:00
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο19/11/2218:00ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.1-6
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή20/11/2211:00ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΣ Α., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Κυριακή20/11/2215:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ., ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ Σ.0-4
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή20/11/2215:00ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο26/11/2215:00
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο26/11/2215:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΞΑΝΘΑΚΗΣ Ν.5-0
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή27/11/2211:00ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΗ Ε.2-7
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή27/11/2215:00ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.7-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα28/11/2215:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΤετάρτη21/12/2215:00ΓΙΑΛΛΙΚΑΡΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ Φ.Αναβλήθηκε


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΧΩΡΑΣΣάββατο03/12/2215:00
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο03/12/2215:00
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο03/12/2215:00
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Κυριακή04/12/2211:00
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή04/12/2215:00
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή04/12/2215:00


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Σάββατο10/12/2215:00
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΧΩΡΑΣΣάββατο10/12/2215:00
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή11/12/2211:00
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή11/12/2211:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή11/12/2215:00
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή11/12/2215:00


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΠΥΛΟΥΣάββατο17/12/2215:00
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Σάββατο17/12/2215:00
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο17/12/2215:00
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή18/12/2215:00
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή18/12/2215:00
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα19/12/2215:00


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΠΥΛΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΧΩΡΑΣ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣΠΥΛΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΧΩΡΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΥΛΟΥ
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΧΩΡΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΠΥΛΟΥ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΧΩΡΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΥΛΟΥ
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΠΥΛΟΥ
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΧΩΡΑΣ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΥΛΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΧΩΡΑΣ
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΧΩΡΑΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΕΠΣ ΑΡΙΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜ
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΛΟΥ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣ
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΧΩΡΑΣ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
ΑΕΠΣ ΑΡΙΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'