Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο05/10/1916:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο05/10/1916:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-3
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο05/10/1916:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ.1-0
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΙΟΣΣάββατο05/10/1916:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή06/10/1916:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή06/10/1916:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-2
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΩΡΙΟΥΚυριακή06/10/1916:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο12/10/1915:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο12/10/1915:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.2-0
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΩΡΙΟΥΣάββατο12/10/1915:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΙΑΝΟΣ Π.4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή13/10/1915:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή13/10/1915:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.4-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΧΩΡΑΣΚυριακή13/10/1915:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή13/10/1915:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-0
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο19/10/1915:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-1
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο19/10/1915:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-3
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΑΡΙΟΣΣάββατο19/10/1915:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.2-2
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο19/10/1915:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή20/10/1915:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή20/10/1915:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή20/10/1915:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.1-2
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο26/10/1915:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο26/10/1915:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΑΚΗΣ Ν., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.1-2
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο26/10/1915:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.3-0
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο26/10/1915:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-1
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΑΡΙΟΣΣάββατο26/10/1915:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΧΩΡΑΣΚυριακή27/10/1915:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.5-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή27/10/1915:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ.1-0
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο02/11/1915:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.1-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο02/11/1915:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.0-2
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο02/11/1915:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.2-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή03/11/1915:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή03/11/1915:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΓΑΚΗΣ Ν.2-0
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή03/11/1915:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-5
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή03/11/1915:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο09/11/1915:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.3-0
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΙΟΣΣάββατο09/11/1915:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-0
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο09/11/1915:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή10/11/1915:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή10/11/1915:00, ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.4-0
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή10/11/1915:00ΚΟΥΡΤΕΣΗΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή10/11/1915:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ.2-1
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο16/11/1915:00
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο16/11/1915:00
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο16/11/1915:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΑΡΦΑΡΩΝΚυριακή17/11/1915:00
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΧΩΡΑΣΚυριακή17/11/1915:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή17/11/1915:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή17/11/1915:00
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο23/11/1915:00
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΑΡΙΟΣΣάββατο23/11/1915:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο23/11/1915:00
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο23/11/1915:00
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή24/11/1915:00
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή24/11/1915:00
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή24/11/1918:00
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο30/11/1915:00
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο30/11/1915:00
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο30/11/1915:00
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή01/12/1915:00
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΧΩΡΑΣΚυριακή01/12/1915:00
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή01/12/1915:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή01/12/1918:00
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΙΟΣΣάββατο07/12/1915:00
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο07/12/1915:00
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο07/12/1915:00
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο07/12/1915:00
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή08/12/1915:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή08/12/1915:00
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/12/1918:00
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣάββατο14/12/1915:00
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΩΡΑΣΣάββατο14/12/1915:00
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή15/12/1915:00
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΩΡΙΟΥΚυριακή15/12/1915:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή15/12/1915:00
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή15/12/1915:00
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή15/12/1918:00
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο21/12/1915:00
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο21/12/1915:00
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο21/12/1915:00
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή22/12/1915:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή22/12/1915:00
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΧΩΡΑΣΚυριακή22/12/1915:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή22/12/1918:00
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο11/01/2015:00
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΙΟΣΚυριακή12/01/2015:00
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή12/01/2015:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή12/01/2015:00
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή12/01/2015:00
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή12/01/2015:00
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή12/01/2018:00
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ
Ρεπό:

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ
Ρεπό:

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.
Ρεπό:

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ
Ρεπό:

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.
Ρεπό:

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
Ρεπό:

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.
Ρεπό:

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Ρεπό:

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.
Ρεπό:

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ
Ρεπό:

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.
Ρεπό:

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ
Ρεπό:

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ
Ρεπό: