Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΖΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

<< ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΖΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ - ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Δευτέρα01/04/1919:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.3-2
ΛΑΜΠΙΚΟ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα01/04/1921:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΜΑΙ Α., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟΙ - NO-PASARANΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη03/04/1917:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.6-1
ΚΔΑΠ - Σ-ΛΟΓΙΣΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη03/04/1919:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.5-4
ΚΤΕΛ - ΚΕΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη03/04/1921:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.6-1
Ρεπό: ILIOMETAL

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
NO-PASARAN - ΚΤΕΛΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Δευτέρα08/04/1919:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.1-7
ΚΕΘΕΑ - Σ-ΛΟΓΙΣΤΩΝΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Δευτέρα08/04/1921:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-6
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΚΔΑΠΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Τετάρτη10/04/1917:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΣ Κ.1-0
ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΛΑΜΠΙΚΟΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Τετάρτη10/04/1919:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑΣ Σ.2-4
ILIOMETAL - ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Τετάρτη10/04/1921:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΩΣΤΑΣ Π.6-1
Ρεπό: ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟΙ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟΙ - ILIOMETALΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Δευτέρα15/04/1919:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-2
ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ - ΛΑΜΠΙΚΟΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Δευτέρα15/04/1921:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΚΑΜΑΙ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-3
Σ-ΛΟΓΙΣΤΩΝ - NO-PASARANΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Τετάρτη17/04/1917:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΦΙΛΗΣ Γ.4-2
ΚΕΘΕΑ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Τετάρτη17/04/1919:00ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Γ.
ΚΔΑΠ - ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Τετάρτη17/04/1921:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΦΡΑΓΚΟΣ Μ.
Ρεπό: ΚΤΕΛ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
NO-PASARAN - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Δευτέρα06/05/1919:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΑΜΑΙ Α., ΚΑΜΑΡΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-8
ILIOMETAL - ΚΤΕΛΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Δευτέρα06/05/1921:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΦΡΑΓΚΟΣ Μ., ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Γ.0-0
ΛΑΜΠΙΚΟ - ΚΔΑΠΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Τετάρτη08/05/1917:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.1-0
ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟΙ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Τετάρτη08/05/1919:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΣ Κ.5-1
ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΕΘΕΑΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Τετάρτη08/05/1921:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑΣ Σ.
Ρεπό: Σ-ΛΟΓΙΣΤΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΘΕΑ - ΛΑΜΠΙΚΟΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Δευτέρα13/05/1919:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΓΑΚΗΣ Ν., ΚΑΜΑΙ Α.2-6
ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ - ΚΔΑΠΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Δευτέρα13/05/1921:00ΓΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΚΑΜΑΙ Α.3-2
ΚΤΕΛ - ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟΙΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Τετάρτη15/05/1917:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-4
NO-PASARAN - ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη15/05/1919:00ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.
Σ-ΛΟΓΙΣΤΩΝ - ILIOMETALΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη15/05/1921:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.1-6
Ρεπό: ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΤΕΛ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα20/05/1921:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-2
ΛΑΜΠΙΚΟ - NO-PASARANΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη22/05/1917:30ΓΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑΣ Σ.
ΚΔΑΠ - ΚΕΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη22/05/1919:30ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.5-2
ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟΙ - Σ-ΛΟΓΙΣΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη22/05/1921:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.5-1
ILIOMETAL - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΠέμπτη23/05/1921:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
Ρεπό: ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
NO-PASARAN - ΚΔΑΠΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα27/05/1919:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.
Σ-ΛΟΓΙΣΤΩΝ - ΚΤΕΛΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα27/05/1921:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΚΗΣ Ν.
ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ - ΚΕΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη29/05/1917:30ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.
ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ILIOMETALΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη29/05/1919:30ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-7
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟΙΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη29/05/1921:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-2
Ρεπό: ΛΑΜΠΙΚΟ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Σ-ΛΟΓΙΣΤΩΝ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα03/06/1919:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΜΑΙ Α., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.0-0
ΚΤΕΛ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα03/06/1921:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΜΑΙ Α., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.1-2
ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟΙ - ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη05/06/1917:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.3-1
ΚΕΘΕΑ - NO-PASARANΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη05/06/1919:30ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
ΛΑΜΠΙΚΟ - ILIOMETALΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη05/06/1921:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-4
Ρεπό: ΚΔΑΠ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ILIOMETAL - ΚΔΑΠΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα10/06/1919:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΚΑΜΑΙ Α.3-3
ΛΑΜΠΙΚΟ - ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟΙΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤρίτη11/06/1921:30ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΣ Μ.2-11
ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ - NO-PASARANΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη12/06/1919:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΠΑΦΙΛΗΣ Γ.4-1
ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΤΕΛΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη12/06/1921:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.2-3
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - Σ-ΛΟΓΙΣΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΠέμπτη13/06/1921:30, ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν.
Ρεπό: ΚΕΘΕΑ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΔΑΠ - ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟΙΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤρίτη18/06/1921:30ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΣ Κ.
ΚΕΘΕΑ - ILIOMETALΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη19/06/1917:30ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΦΙΛΗΣ Γ.
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη19/06/1919:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.8-0
ΚΤΕΛ - ΛΑΜΠΙΚΟΤετάρτη19/06/1921:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑΣ Σ.
Σ-ΛΟΓΙΣΤΩΝ - ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΠέμπτη20/06/1921:30ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.
Ρεπό: NO-PASARAN

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟΙ - ΚΕΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα24/06/1919:003-0 α.α.
ILIOMETAL - NO-PASARANΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα24/06/1921:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α.
ΚΔΑΠ - ΚΤΕΛΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤρίτη25/06/1921:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑΣ Σ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.2-2
ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη26/06/1919:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.
ΛΑΜΠΙΚΟ - Σ-ΛΟΓΙΣΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη26/06/1921:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΑΚΗΣ Ν., ΑΡΑΠΗΣ Ε.5-3
Ρεπό: ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ