Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΖΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ - ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Δευτέρα01/04/1919:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.3-2
ΛΑΜΠΙΚΟ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Δευτέρα01/04/1921:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΜΑΙ Α., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟΙ - NO-PASARANΔΗΜΟΤΙΚΟ Τετάρτη03/04/1917:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.6-1
ΚΔΑΠ - Σ-ΛΟΓΙΣΤΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ Τετάρτη03/04/1919:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.5-4
ΚΤΕΛ - ΚΕΘΕΑΔΗΜΟΤΙΚΟ Τετάρτη03/04/1921:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.6-1
Ρεπό: ILIOMETAL

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
NO-PASARAN - ΚΤΕΛΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Δευτέρα08/04/1919:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.1-7
ΚΕΘΕΑ - Σ-ΛΟΓΙΣΤΩΝΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Δευτέρα08/04/1921:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-6
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΚΔΑΠΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Τετάρτη10/04/1917:00ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΓΕΩΡΓΟΥΔΙΟΣ Κ.1-0
ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΛΑΜΠΙΚΟΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Τετάρτη10/04/1919:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΜΑΝΤΖΟΥΝΕΑΣ Σ.2-4
ILIOMETAL - ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Τετάρτη10/04/1921:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΩΣΤΑΣ Π.6-1
Ρεπό: ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟΙ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟΙ - ILIOMETALΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Δευτέρα15/04/1919:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-2
ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ - ΛΑΜΠΙΚΟΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Δευτέρα15/04/1921:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΚΑΜΑΙ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-3
Σ-ΛΟΓΙΣΤΩΝ - NO-PASARANΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Τετάρτη17/04/1917:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΦΙΛΗΣ Γ.4-2
ΚΕΘΕΑ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Τετάρτη17/04/1919:00ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Γ.
ΚΔΑΠ - ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣΔΗΜ "ΠΑΝ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ"Τετάρτη17/04/1921:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΦΡΑΓΚΟΣ Μ.
Ρεπό: ΚΤΕΛ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟΙ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ
ΛΑΜΠΙΚΟ - ΚΔΑΠ
ILIOMETAL - ΚΤΕΛ
ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΕΘΕΑ
NO-PASARAN - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
Ρεπό: Σ-ΛΟΓΙΣΤΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ - ΚΔΑΠ
ΚΤΕΛ - ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟΙ
ΚΕΘΕΑ - ΛΑΜΠΙΚΟ
Σ-ΛΟΓΙΣΤΩΝ - ILIOMETAL
NO-PASARAN - ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
Ρεπό: ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΤΕΛ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ
ΚΔΑΠ - ΚΕΘΕΑ
ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟΙ - Σ-ΛΟΓΙΣΤΩΝ
ΛΑΜΠΙΚΟ - NO-PASARAN
ILIOMETAL - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
Ρεπό: ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ - ΚΕΘΕΑ
Σ-ΛΟΓΙΣΤΩΝ - ΚΤΕΛ
NO-PASARAN - ΚΔΑΠ
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟΙ
ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ILIOMETAL
Ρεπό: ΛΑΜΠΙΚΟ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Σ-ΛΟΓΙΣΤΩΝ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ
ΚΕΘΕΑ - NO-PASARAN
ΚΤΕΛ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟΙ - ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΛΑΜΠΙΚΟ - ΚΔΑΠ
Ρεπό: ILIOMETAL

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ - NO-PASARAN
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - Σ-ΛΟΓΙΣΤΩΝ
ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΤΕΛ
ILIOMETAL - ΚΔΑΠ
ΛΑΜΠΙΚΟ - ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟΙ
Ρεπό: ΚΕΘΕΑ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ
Σ-ΛΟΓΙΣΤΩΝ - ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΕΘΕΑ - ILIOMETAL
ΚΤΕΛ - ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟΙ
ΚΔΑΠ - ΛΑΜΠΙΚΟ
Ρεπό: NO-PASARAN

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ILIOMETAL - NO-PASARAN
ΛΑΜΠΙΚΟ - Σ-ΛΟΓΙΣΤΩΝ
ΟΥΡΑΝΟΚΑΤΕΒΑΤΟΙ - ΚΕΘΕΑ
ΚΔΑΠ - ΚΤΕΛ
ΥΑΛΟΤΕΧΝΙΚΗ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
Ρεπό: ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ