Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Γ Εθνική
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | | | | | | 2-0 |
ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΥΠΑΤΟΥ | | | | | | 0-2 |
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | | | | | | 0-1 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ | | | | | | 0-4 |
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | | | | | | 1-2 |
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | | | | | | 0-1 |
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ | | | | | | 0-0 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΥΠΑΤΟΥ | | | | | | 2-1 |
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ - ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | | | | | | 7-0 |
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ | | | | | | 2-2 |
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | | | | | | 1-0 |
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | | | | | | 3-0 |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | | | | | | 2-0 |
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | | | | | | 0-0 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ | | | | | | 1-0 |
ΥΠΑΤΟΥ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | | | | | | 0-1 |
ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | | | | | | 0-4 |
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ | | | | | | 0-0 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | | | | | | 2-2 |
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ | | | | | | 1-2 |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | | | | | | 1-0 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ | | | | | | 0-1 |
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | | | | | | 2-0 |
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΥΠΑΤΟΥ | | | | | | 1-2 |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | | | | | | 3-0 |
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ | | | | | | 1-0 |
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | | | | | | 0-2 |
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | | | | | | 1-1 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | | | | | | 0-2 |
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ | | | | | | 3-1 |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | | | | | | 2-0 |
ΥΠΑΤΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ | | | | | | 0-0 |
ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | | | | | | 0-0 |
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | | | | | | 3-0 |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | | | | | | 2-0 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | | | | | | 0-1 |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | | | | | | 1-1 |
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ | | | | | | 0-2 |
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | | | | | | 0-5 |
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΥΠΑΤΟΥ | | | | | | 0-1 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | | | | | | 4-0 |
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | | | | | | 1-0 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | | | | | | 3-1 |
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ | | | | | | 2-0 |
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | | | | | | 1-1 |
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | | | | | | 6-0 |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | | | | | | 2-0 |
ΥΠΑΤΟΥ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ | | | | | | 0-0 |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | | | | | | 2-0 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | | | | | | 3-3 |
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ | | | | | | 0-1 |
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | | | | | | 0-2 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | | | | | | 1-1 |
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ | | | | | | 0-0 |
ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | | | | | | 0-4 |
ΥΠΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | | | | | | 0-0 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ | | | | | | 0-0 |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | | | | | | 4-1 |
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | | | | | | 3-1 |
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ | | | | | | 3-0 |
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | | | | | | 4-0 |
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ - ΥΠΑΤΟΥ | | | | | | 1-0 |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | | | | | | 0-2 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | | | | | | 0-2 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ | | | | | | 2-4 |
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | | | | | | 2-0 |
ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ | | | | | | 0-1 |
ΥΠΑΤΟΥ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | | | | | | 0-1 |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | | | | | | 0-0 |
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | | | | | | 0-0 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | | | | | | 1-0 |
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ | | | | | | 2-1 |
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | | | | | | 3-0 |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΥΠΑΤΟΥ | | | | | | 2-1 |
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | | | | | | 1-1 |
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ | | | | | | 1-0 |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | | | | | | 0-0 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | | | | | | 2-3 |
ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | | | | | | 0-2 |
ΥΠΑΤΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | | | | | | 2-0 |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ | | | | | | 1-0 |
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | | | | | | 2-1 |
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ | | | | | | 0-0 |
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | | | | | | 1-2 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΥΠΑΤΟΥ | | | | | | 0-3 |
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | | | | | | 0-4 |
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ | | | | | | 1-2 |
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | | | | | | 1-3 |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | | | | | | 0-1 |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ | | | | | | 1-3 |
ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ | | | | | | 0-5 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | | | | | | 1-1 |
ΥΠΑΤΟΥ - ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | | | | | | |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ | | | | | | 1-1 |
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | | | | | | 1-0 |
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | | | | | | 3-1 |
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | | | | | | 2-0 |
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ | | | | | | 1-0 |
15η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΥΠΑΤΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | | | | | | 0-1 |
ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ | | | | | | 0-4 |
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | | | | | | 0-1 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | | | | | | 1-0 |
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ | | | | | | 2-1 |
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | | | | | | 3-0 |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ | | | | | | 3-0 |
16η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | | | | | | 2-1 |
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΥΠΑΤΟΥ | | | | | | 0-0 |
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | | | | | | 9-0 |
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ | | | | | | 3-0 |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | | | | | | 5-0 |
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | | | | | | 2-0 |
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | | | | | | 0-2 |
17η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | | | | | | 1-0 |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | | | | | | 0-1 |
ΥΠΑΤΟΥ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ | | | | | | 2-0 |
ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | | | | | | 0-1 |
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ | | | | | | 3-1 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | | | | | | 1-0 |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | | | | | | 4-0 |
18η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | | Κυριακή | 10/02/19 | 15:00 | | 3-1 |
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ | | Κυριακή | 10/02/19 | 15:00 | | 2-2 |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | | Κυριακή | 10/02/19 | 15:00 | | 2-1 |
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΥΠΑΤΟΥ | | Κυριακή | 10/02/19 | 15:00 | | 0-0 |
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | | Κυριακή | 10/02/19 | 15:00 | | 5-0 |
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ | | Κυριακή | 10/02/19 | 15:00 | | 0-2 |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | | Κυριακή | 10/02/19 | 15:00 | | 2-0 |
19η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ | | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | | 0-0 |
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | | |
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ | | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | | |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | | |
ΥΠΑΤΟΥ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | | |
ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | | |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ | | Κυριακή | 17/02/19 | 15:00 | | |
20η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ | | | | | | |
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | | | | | | |
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | | | | | | |
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ | | | | | | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | | | | | | |
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΥΠΑΤΟΥ | | | | | | |
ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | | | | | | |
21η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ | | | | | | |
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | | | | | | |
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | | | | | | |
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | | | | | | |
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ | | | | | | |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | | | | | | |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΥΠΑΤΟΥ | | | | | | |
22η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | | | | | | |
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | | | | | | |
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ | | | | | | |
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | | | | | | |
ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | | | | | | |
ΥΠΑΤΟΥ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ | | | | | | |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | | | | | | |
23η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | | | | | | |
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | | | | | | |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ | | | | | | |
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | | | | | | |
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΥΠΑΤΟΥ | | | | | | |
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | | | | | | |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ | | | | | | |
24η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | | | | | | |
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | | | | | | |
ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ | | | | | | |
ΥΠΑΤΟΥ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | | | | | | |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ | | | | | | |
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | | | | | | |
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | | | | | | |
25η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ - ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ | | | | | | |
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | | | | | | |
ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ - ΥΠΑΤΟΥ | | | | | | |
ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ | | | | | | |
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ | | | | | | |
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ | | | | | | |
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | | | | | | |
26η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα | ΥΠΑΤΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ | | | | | | |
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | | | | | | |
ΠΑΝΑΣΠΡΟΠΥΡΓΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΛΕΡΝΑΣ | | | | | | |
ΠΕΛΛΑΝΑ ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ - ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ | | | | | | |
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ | | | | | | |
Α.Ο. ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ | | | | | | |
ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ - ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ | | | | | | |