Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Κ-16 2ος ΟΜΙΛΟΣ

<< ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ Κ-16 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ Κ-16 ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 2018-2019 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο12/01/1910:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο12/01/1912:00ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΜΠΟΥΤετάρτη22/05/1916:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.3-0 α.α.
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη22/05/1916:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο26/01/1912:00ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Χ.2-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Τετάρτη06/02/1916:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.1-2
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο09/02/1909:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.6-0
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή10/02/1912:00ΚΑΜΑΙ Α., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.1-0
Ρεπό: Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο16/02/1913:00ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.0-3 α.α.
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή07/04/1919:30ΓΑΚΗΣ Ν., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.2-0
Ρεπό: Α.Ε. ΑΒΙΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο23/02/1910:00ΚΑΜΑΙ Α., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.2-3
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή24/02/1910:00ΚΑΜΑΙ Α., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.0-3
Ρεπό: Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο02/03/1912:30ΚΑΜΑΙ Α., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.3-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Σάββατο13/04/1912:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο16/03/1913:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.2-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή17/03/1910:00ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΚΑΜΑΙ Α.3-0 α.α.
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο23/03/1910:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.0-5
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο23/03/1912:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΑΚΗΣ Ν., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ.0-2
Ρεπό: Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο30/03/1912:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α.6-1
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή31/03/1918:30ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κ.3-2
Ρεπό: Α.Ε. ΑΒΙΑΣ