Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Α 1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ Κυριακή07/10/1800:000-3 α.α.
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΜΕΘΩΝΗΣΤετάρτη10/10/1815:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.2-4
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΤετάρτη10/10/1815:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.3-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΧΩΡΑΣΤετάρτη10/10/1815:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΚΟΡΩΝΗΣΤετάρτη10/10/1815:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.3-0
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη10/10/1815:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-0
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΩΡΙΟΥΤετάρτη10/10/1815:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-2
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο06/10/1816:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο06/10/1816:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.2-0
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο06/10/1816:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-2
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΚυριακή07/10/1800:003-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή07/10/1816:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΓΑΚΗΣ Ν.1-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή07/10/1816:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.5-1
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή07/10/1816:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.0-1
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο13/10/1815:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.6-0
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο13/10/1815:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο13/10/1815:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.1-3
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ Κυριακή14/10/1800:000-3 α.α.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή14/10/1815:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.0-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΩΡΑΣΚυριακή14/10/1815:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-0
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή14/10/1815:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.3-2
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο20/10/1815:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.1-2
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΩΡΙΟΥΣάββατο20/10/1815:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.3-0
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ Κυριακή21/10/1800:000-3 α.α.
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή21/10/1815:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.5-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή21/10/1815:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή21/10/1815:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.3-2
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή21/10/1819:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΣΒΑΡΝΙΑΣ Β.0-2
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο03/11/1815:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΚυριακή04/11/1800:003-0 α.α.
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή04/11/1815:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΓΑΚΗΣ Ν., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.2-3
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή04/11/1815:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή04/11/1815:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-0
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή04/11/1815:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.4-0
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή04/11/1815:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο10/11/1815:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Ν.1-0
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο10/11/1815:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΧΩΡΑΣΣάββατο10/11/1815:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.0-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή11/11/1800:000-3 α.α.
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΩΡΙΟΥΚυριακή11/11/1815:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή11/11/1815:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.3-3
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή11/11/1818:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.1-1
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο17/11/1815:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΚυριακή18/11/1800:003-0 α.α.
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή18/11/1815:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή18/11/1815:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-2
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή18/11/1815:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.2-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή18/11/1818:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.2-1
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΜΕΘΩΝΗΣΤετάρτη28/11/1815:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-1
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο24/11/1815:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.3-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ Κυριακή25/11/1800:000-3 α.α.
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΩΡΙΟΥΚυριακή25/11/1815:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή25/11/1815:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή25/11/1815:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-3
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΧΩΡΑΣΚυριακή25/11/1815:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.0-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή25/11/1815:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.0-0
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΣάββατο01/12/1800:003-0 α.α.
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο01/12/1815:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο01/12/1815:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο01/12/1815:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-3
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή02/12/1815:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-2
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή02/12/1815:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.3-1
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή02/12/1818:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.0-1
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΧΩΡΑΣΣάββατο08/12/1815:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-0
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο08/12/1815:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.4-0
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΚυριακή09/12/1800:000-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή09/12/1815:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΓΑΚΗΣ Ν., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.2-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή09/12/1815:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-3
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή09/12/1815:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή09/12/1818:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.2-1
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο15/12/1815:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-0
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο15/12/1818:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΚυριακή16/12/1800:003-0 α.α.
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΩΡΙΟΥΚυριακή16/12/1815:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.1-4
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή16/12/1815:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή16/12/1815:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.5-0
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή16/12/1815:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ.1-0
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο22/12/1815:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο22/12/1815:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-3
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΚυριακή23/12/1800:003-0 α.α.
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΧΩΡΑΣΚυριακή23/12/1815:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ.0-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή23/12/1815:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.0-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή23/12/1815:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.6-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή23/12/1818:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.2-0
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο12/01/1915:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΓΑΚΗΣ Ν.4-2
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Κυριακή13/01/1900:000-3 α.α.
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή13/01/1915:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΑΡΑΠΗΣ Ε., ΣΤΡΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-1
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή13/01/1915:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.2-0
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή13/01/1915:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.2-0
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή13/01/1915:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.3-1
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή13/01/1915:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ3-0 α.α.
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο19/01/1915:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-0
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή20/01/1915:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή20/01/1915:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.4-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή20/01/1915:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.0-2
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή20/01/1915:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Ν.2-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή20/01/1918:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
Ρεπό:

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ 0-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο26/01/1915:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.0-5
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο26/01/1918:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.4-3
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή27/01/1915:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν.2-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΧΩΡΑΣΚυριακή27/01/1915:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή27/01/1915:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Δ.3-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή27/01/1915:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.0-2
Ρεπό:

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ3-0 α.α.
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο02/02/1915:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-0
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο02/02/1915:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο02/02/1915:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή03/02/1915:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.1-3
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή03/02/1915:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-2
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή03/02/1918:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.2-2
Ρεπό:

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ3-0 α.α.
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο09/02/1915:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.5-2
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο09/02/1915:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή10/02/1915:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.4-4
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΧΩΡΑΣΚυριακή10/02/1915:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή10/02/1915:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.2-5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή10/02/1915:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.2-0
Ρεπό:

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο16/02/1915:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο16/02/1915:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο16/02/1915:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή17/02/1915:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.2-0
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή17/02/1915:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.0-3
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή17/02/1915:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΑΡΑΠΗΣ Ε.0-2
Ρεπό:

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο23/02/1915:30
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο23/02/1915:30
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο23/02/1915:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο23/02/1918:30
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή24/02/1915:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή24/02/1915:30
Ρεπό:

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο02/03/1915:30
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΧΩΡΑΣΚυριακή03/03/1915:30
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή03/03/1915:30
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΩΡΙΟΥΚυριακή03/03/1915:30
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή03/03/1915:30
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή03/03/1918:30
Ρεπό:

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο09/03/1915:30
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο09/03/1915:30
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο09/03/1915:30
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο09/03/1918:30
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή10/03/1915:30
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή10/03/1915:30
Ρεπό:

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο16/03/1916:00
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΧΩΡΑΣΣάββατο16/03/1916:00
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο16/03/1919:00
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή17/03/1916:00
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή17/03/1916:00
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΔΩΡΙΟΥΚυριακή17/03/1916:00
Ρεπό:

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΩΡΙΟΥΣάββατο23/03/1916:00
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή24/03/1916:00
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή24/03/1916:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή24/03/1916:00
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή24/03/1916:00
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή24/03/1916:00
Ρεπό:

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣ
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΧΩΡΑΣ
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ
Ρεπό:

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΜΕΘΩΝΗΣ
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥ
Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΩΡΙΟΥ
ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΚΟΡΩΝΗΣ
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥ
Ρεπό:

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΟΥ ΝΕΡΟΥΧΩΡΑΣ
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΔΩΡΙΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣ
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΟ ΦΥΤΕΙΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΧΑΡΑΚΟΠΙΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ
Ρεπό: