Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο03/11/1815:003-0 α.α.
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο03/11/1815:00ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΑΓΓΕΛΗ Μ.1-1
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Π.Α.Ο.Κ.ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο03/11/1815:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Δευτέρα05/11/1815:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο10/11/1818:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΤΗ Σ.3-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή11/11/1815:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΛΙΑΝΟΣ Π.3-2
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή11/11/1815:00ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.5-1
ΛΕΟΝΤΕΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Τετάρτη14/11/1815:000-3 α.α.
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο17/11/1815:00ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΑΙ Α.2-1
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή18/11/1812:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.0-2
Π.Α.Ο.Κ. - ΛΕΟΝΤΕΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή18/11/1815:003-0 α.α.
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΤετάρτη28/11/1815:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο24/11/1815:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.0-0
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή25/11/1811:000-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή25/11/1812:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-2
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΚυριακή25/11/1815:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.1-2
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο01/12/1815:00ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή02/12/1811:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ.4-2
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή02/12/1815:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-8
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Δευτέρα03/12/1815:000-3 α.α.
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο08/12/1815:00ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.2-0
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΥΛΟΥΣάββατο08/12/1815:003-0 α.α.
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο08/12/1815:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΑΓΓΕΛΗ Μ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.1-3
Π.Α.Ο.Κ. - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή09/12/1811:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.1-1
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο15/12/1815:00ΛΙΑΝΟΣ Π., ΧΑΡΜΠΟΥΤ Σ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.2-1
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή16/12/1811:000-3 α.α.
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή16/12/1812:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.3-5
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή16/12/1815:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΑΓΓΕΛΗ Μ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.4-1
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Σάββατο12/01/1915:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΑΓΓΕΛΗ Μ.2-1
ΛΕΟΝΤΕΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή13/01/1911:000-3 α.α.
Π.Α.Ο.Κ. - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή13/01/1915:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.0-2
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή13/01/1918:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΜΑΙ Α., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.3-1
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ 3-0 α.α.
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο19/01/1915:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή20/01/1912:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Ν.1-1
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Δευτέρα21/01/1915:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.4-1
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΕΣ - Π.Α.Ο.Κ.0-3 α.α.
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΑΝΔΡΟΥΣΑΣΣάββατο26/01/1915:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή27/01/1912:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α.0-0
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή27/01/1918:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.2-0
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ 3-0 α.α.
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή03/02/1911:00ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.3-1
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή03/02/1912:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΑΛΑΠΑΝΗ Σ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.0-4
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή03/02/1915:00ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ 3-0 α.α.
Π.Α.Ο.Κ. - Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή10/02/1915:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΜΑΙ Α.6-0
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΠΥΛΟΥΚυριακή10/02/1915:30ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.7-0
Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΝΔΡΟΥΣΑΣΚυριακή10/02/1915:30ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΝΤΟΧΑΣ Β., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Χ.1-4
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'0-3 α.α.
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Α.Ο.Κ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο16/02/1915:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.3-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ Κυριακή17/02/1912:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ Ζ.4-2
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή17/02/1915:30ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠ. ΔΥΤ. ΠΑΡΑΛΙΑΣ 3-0 α.α.
Α.Ο. ΣΤΕΝΩΣΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο23/02/1915:30ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Λ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
Π.Α.Ο.Κ. - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή24/02/1915:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΓΑΙΤΑΝΗΣ Π.5-1
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΠΑΝΕΥΑΪΚΟΣ ΠΥΛΟΥΚυριακή24/02/1915:30ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΑΓΓΕΛΗ Μ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
Ρεπό: