Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΖΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΑΖΙΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ - ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ 1 - 4 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
9ο ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΕΖΙΚΟΥ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΠαρασκευή23/03/1819:000-4
ΛΟΓΙΣΤΕΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΠαρασκευή23/03/1821:002-2
ΤΖΩΝΑΚΟΣ - DADDY COOLΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη28/03/1819:003-0
ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ - ΚΤΕΛΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη28/03/1821:001-3
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
DADDY COOL - ΚΤΕΛΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα16/04/1819:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΟΤΗ Σ.3-4
ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ - ΞΥΛΟΚΟΠΟΙΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη18/04/1819:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-3
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΛΟΓΙΣΤΕΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη18/04/1821:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.3-0
ΤΖΩΝΑΚΟΣ - 9ο ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΕΖΙΚΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη30/05/1820:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.0-0
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα23/04/1819:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.3-6
ΚΤΕΛ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα23/04/1821:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.4-0
9ο ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΕΖΙΚΟΥ - DADDY COOLΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη25/04/1818:30ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΠΟΤΗ Σ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
ΛΟΓΙΣΤΕΣ - ΤΖΩΝΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη25/04/1820:30ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.1-7
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
DADDY COOL - ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα30/04/1819:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.4-1
ΤΖΩΝΑΚΟΣ - ΞΥΛΟΚΟΠΟΙΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα30/04/1821:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.1-2
9ο ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΕΖΙΚΟΥ - ΛΟΓΙΣΤΕΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη02/05/1818:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.4-0
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΚΤΕΛΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη02/05/1820:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-1
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΟΓΙΣΤΕΣ - DADDY COOLΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα07/05/1821:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΝΤΟΧΑΣ Β.1-4
ΚΤΕΛ - ΤΖΩΝΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη09/05/1819:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΓΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.1-2
ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη09/05/1821:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΒΑΡΝΙΑΣ Β., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.0-3
ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ - 9ο ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΕΖΙΚΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΠέμπτη10/05/1821:15ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.3-1
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΖΩΝΑΚΟΣ - ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα14/05/1819:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΣΒΑΡΝΙΑΣ Β.2-0
9ο ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΕΖΙΚΟΥ - ΚΤΕΛΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα14/05/1821:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΑΚΗΣ Ν., ΞΥΝΟΣ Σ.1-7
ΛΟΓΙΣΤΕΣ - ΞΥΛΟΚΟΠΟΙΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤρίτη15/05/1821:15ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.0-2
DADDY COOL - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΠέμπτη17/05/1821:15ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΒΑΡΝΙΑΣ Β., ΝΤΟΧΑΣ Β.2-4
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΤΕΛ - ΛΟΓΙΣΤΕΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα21/05/1819:45ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.2-2
ΞΥΛΟΚΟΠΟΙ - DADDY COOLΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤρίτη22/05/1821:15ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΜΑΙ Α.2-0
ΜΠΑΡΤΣΕΛΙΩΜΑ - 9ο ΣΥΝΤΑΓΜΑ ΠΕΖΙΚΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη23/05/1819:00ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.4-3
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΤΖΩΝΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη23/05/1821:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ.6-3
Ρεπό: