GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
14ο ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη11/04/1817:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΜΑΙ Α., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-8
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Τετάρτη11/04/1817:30ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.5-0
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΤετάρτη11/04/1817:30ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.3-0 α.α.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΤετάρτη11/04/1817:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.0-3 α.α.
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη11/04/1817:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΥΛΟΥ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΕΘΩΝΗΣΤετάρτη11/04/1817:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.6-0
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα16/04/1816:30ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.8-0
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔευτέρα16/04/1817:30ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΥΛΟΥΑΡΦΑΡΩΝΔευτέρα16/04/1817:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-3
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΔευτέρα16/04/1817:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα16/04/1818:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΜΑΙ Α., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.2-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΔευτέρα16/04/1819:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΣΒΑΡΝΙΑΣ Β.0-0
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Δευτέρα23/04/1817:30ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΚΑΜΑΙ Α., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΔευτέρα23/04/1817:30ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.0-4
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΔευτέρα23/04/1817:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ., ΓΑΚΗΣ Ν.3-3
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΥΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΛΟΥΤετάρτη25/04/1817:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-2
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΦΙΛΙΑΤΡΩΝΤετάρτη02/05/1817:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.4-0
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα25/06/1819:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΛΙΑΝΟΣ Π.4-1
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα30/04/1817:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΓΑΚΗΣ Ν.1-9
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΔευτέρα30/04/1818:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.5-5
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΥΛΟΥΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΔευτέρα30/04/1818:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΡΦΑΡΩΝΔευτέρα30/04/1818:00ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΚΑΜΑΙ Α.0-3
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΔευτέρα30/04/1818:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.1-0
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα30/04/1818:30ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.1-4
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα07/05/1818:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΚΑΜΑΙ Α., ΓΑΚΗΣ Ν.3-5
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΑΡΦΑΡΩΝΔευτέρα07/05/1818:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.0-3 α.α.
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΦΙΛΙΑΤΡΩΝΔευτέρα07/05/1818:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.5-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΔευτέρα07/05/1818:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.5-0
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΕΘΩΝΗΣΔευτέρα07/05/1818:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-0
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Δευτέρα07/05/1818:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ.5-0
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΔευτέρα14/05/1817:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΚΑΜΑΙ Α., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η.2-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα14/05/1817:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.3-0 α.α.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΜΕΛΙΓΑΛΑΔευτέρα14/05/1818:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.3-0
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΥΛΟΥ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΜΕΘΩΝΗΣΔευτέρα14/05/1818:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΔευτέρα14/05/1818:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Γ., ΞΥΝΟΣ Σ.0-2
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα14/05/1818:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.0-3
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα21/05/1818:30ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΛΙΑΝΟΣ Π.5-0
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΔευτέρα21/05/1818:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΚΑΓΙΑΣ Ε.3-0 α.α.
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔευτέρα21/05/1818:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.0-0
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Δευτέρα21/05/1818:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη23/05/1818:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΜΑΙ Α., ΛΙΑΝΟΣ Π.7-2
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΥΛΟΥΦΙΛΙΑΤΡΩΝΔευτέρα25/06/1819:00ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.6-0
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη30/05/1818:30ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΓΑΚΗΣ Ν., ΣΒΑΡΝΙΑΣ Β.3-2
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Τετάρτη30/05/1818:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ., ΞΥΝΟΣ Σ.1-3
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΜΕΣΣΗΝΗΣΤετάρτη30/05/1818:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη30/05/1818:30ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α.1-5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΜΕΛΙΓΑΛΑΤετάρτη30/05/1818:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.2-2
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΥΛΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΘΩΝΗΣΔευτέρα02/07/1819:00ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0 α.α.
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα04/06/1817:30ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΜΑΙ Α.0-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΕΛΙΓΑΛΑΔευτέρα04/06/1818:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.4-1
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΔευτέρα04/06/1818:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΓΙΑΣ Ε.5-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΥΛΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΔευτέρα04/06/1818:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΛΙΑΝΟΣ Π., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η.1-2
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΔευτέρα04/06/1818:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.1-3
ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ. - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα04/06/1819:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΞΥΝΟΣ Σ., ΣΒΑΡΝΙΑΣ Β.2-0
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα11/06/1818:30ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΞΥΝΟΣ Σ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.1-4
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΔευτέρα11/06/1818:30ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΜΑΙ Α.5-0
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΑΝΔΡΟΥΣΑΣΔευτέρα11/06/1818:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΚΑΡΥΔΑΣ Κ.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΦΑΡΩΝΔευτέρα11/06/1818:30ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η.0-7
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΥΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΜΕΘΩΝΗΣΔευτέρα11/06/1818:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΔευτέρα11/06/1818:30ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η.0-3
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΠΥΛΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΔευτέρα18/06/1817:30ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΞΥΝΟΣ Σ., ΝΤΟΧΑΣ Β.0-2
ΕΡΑΝΗ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΦΙΛΙΑΤΡΩΝΔευτέρα18/06/1818:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ Γ.Σ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα18/06/1819:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΛΙΑΝΟΣ Π.0-1
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΤετάρτη20/06/1818:30ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΓΙΑΣ Ε.1-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη20/06/1819:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΣΑΠΟΥΤΖΗΣ Χ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.0-5
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη20/06/1819:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΚΟΥΤΑΒΑΣ Η., ΛΙΑΝΟΣ Π.4-1
Ρεπό: