Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΤΖΟΥΝΙΟΡ ΠΑΣΧΑ 2017
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Α.Κ. ΕΠΣΜ (1) | Δευτέρα | 10/04/17 | 17:00 | ΝΙΑΡΧΟΣ Γ. | 0-7 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | Α.Κ. ΕΠΣΜ (2) | Δευτέρα | 10/04/17 | 17:00 | ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε. | 13-0 |
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | Δευτέρα | 10/04/17 | 17:00 | ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ. | 1-3 | |
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | Α.Κ. ΕΠΣΜ (1) | Δευτέρα | 10/04/17 | 18:00 | ΝΙΑΡΧΟΣ Γ. | 1-13 |
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ (1) - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | Α.Κ. ΕΠΣΜ (2) | Δευτέρα | 10/04/17 | 18:00 | ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε. | 4-7 |
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ (1) - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ | Δευτέρα | 10/04/17 | 18:00 | ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ. | 1-10 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ | Α.Κ. ΕΠΣΜ (1) | Τετάρτη | 12/04/17 | 17:00 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η. | 20-2 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ (1) | Α.Κ. ΕΠΣΜ (2) | Τετάρτη | 12/04/17 | 17:00 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π. | 19-0 |
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ (1) | Τετάρτη | 12/04/17 | 17:00 | ΤΣΑΟΥΣΗ Σ. | 0-0 | |
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | Α.Κ. ΕΠΣΜ (1) | Τετάρτη | 12/04/17 | 18:00 | ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η. | 1-0 |
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ | Α.Κ. ΕΠΣΜ (2) | Τετάρτη | 12/04/17 | 18:00 | ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ. | 0-0 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | Τετάρτη | 12/04/17 | 18:00 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π. | 11-7 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ | Α.Κ. ΕΠΣΜ (1) | Τρίτη | 18/04/17 | 17:00 | ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π. | 7-2 |
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ (1) - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ | Α.Κ. ΕΠΣΜ (2) | Τρίτη | 18/04/17 | 17:00 | ΤΣΑΟΥΣΗ Ε. | 4-1 |
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | Τρίτη | 18/04/17 | 17:00 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π. | 2-2 | |
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ | Α.Κ. ΕΠΣΜ (1) | Τρίτη | 18/04/17 | 18:00 | ΤΣΑΟΥΣΗ Ε. | 7-4 |
Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ (1) - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ | Α.Κ. ΕΠΣΜ (2) | Τρίτη | 18/04/17 | 18:00 | ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ. | 0-6 |
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ | Τρίτη | 18/04/17 | 18:00 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π. | 0-13 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΜΙΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ (1) - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ | Α.Κ. ΕΠΣΜ (1) | Πέμπτη | 20/04/17 | 17:00 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π. | 8-3 |
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ | Α.Κ. ΕΠΣΜ (2) | Πέμπτη | 20/04/17 | 17:00 | ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π. | 1-4 |
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ | Πέμπτη | 20/04/17 | 17:00 | ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ. | 9-4 | |
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | Α.Κ. ΕΠΣΜ (1) | Πέμπτη | 20/04/17 | 18:00 | ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π. | 4-2 |
ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ - Π.Σ. Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ (1) | Α.Κ. ΕΠΣΜ (2) | Πέμπτη | 20/04/17 | 18:00 | ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π. | 2-3 |
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ | Πέμπτη | 20/04/17 | 18:00 | ΤΣΑΟΥΣΗ Ε. | 3-1 |