GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 4ος ΟΜΙΛΟΣ

<< ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 5ος ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο18/02/1709:00ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.0-4
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο18/02/1713:00ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.4-1
Ρεπό: ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΑΡΙΟΣΣάββατο04/03/1711:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.0-1
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο04/03/1713:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.10-1
Ρεπό: Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο11/03/1712:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.2-1
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο11/03/1713:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.2-2
Ρεπό: ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο18/03/1709:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο18/03/1710:00ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.0-7
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΡΙΟΣΣάββατο01/04/1711:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.4-0
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο01/04/1711:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.7-0
Ρεπό: Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΙΟΣΣάββατο08/04/1711:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.3-1
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο08/04/1712:00ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.3-0
Ρεπό: ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο22/04/1713:00ΤΣΑΟΥΣΗ Ε., ΚΡΟΜΠΑ-ΤΣΑΟΥΣΗ Ζ., ΑΓΓΕΛΗ Μ.1-15
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο22/04/1713:00ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.3-0 α.α.
Ρεπό: Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο29/04/1711:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.1-7
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο29/04/1713:00ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.1-2
Ρεπό: ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο06/05/1710:00ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.8-2
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΙΟΣΣάββατο06/05/1712:00ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.3-2
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο13/05/1710:00ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.0-10
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή14/05/1711:00ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.0-4
Ρεπό: Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ