GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Γ Εθνική


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ0-1
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΑΧΑΪΚΗ2-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ2-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ1-0
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ0-0
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ1-0
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ0-2
Ρεπό: ΘΗΒΑ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΒΑ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ1-1
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ1-1
ΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΧΑΛΚΙΔΑ0-0
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 0-0
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ1-0
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ0-2
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ3-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΘΗΒΑ4-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ2-0
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΧΑΪΚΗ1-0
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ3-1
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ0-0
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ1-0
Ρεπό: ΧΑΛΚΙΔΑ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ0-0
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ1-3
ΘΗΒΑ - ΧΑΛΚΙΔΑ1-0
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ 0-2
ΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ0-1
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ2-2
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ0-0
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ 1-1
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ3-0
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΘΗΒΑ1-1
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ0-1
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΧΑΪΚΗ2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣ0-2
Ρεπό: ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣΚυριακή23/10/1615:002-2
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΒΑΡΔΑΣΚυριακή23/10/1615:000-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜ ΤΑΥΡΟΥ "Σ. Γιαλαμπίδης"Κυριακή23/10/1615:003-1
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΔ.Α.Κ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΚυριακή23/10/1615:003-1
ΘΗΒΑ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΘΗΒΩΝΚυριακή23/10/1615:002-2
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΔΗΜ. ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥΚυριακή23/10/1615:000-2
ΑΧΑΪΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣΚυριακή23/10/1615:001-0
Ρεπό: ΑΙΟΛΙΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΠΥΛΟΥΚυριακή30/10/1615:000-1
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΧΑΛΚΙΔΑΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή30/10/1615:001-0
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΚυριακή30/10/1615:001-0
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή30/10/1615:001-0
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥΚυριακή30/10/1615:000-0
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΘΗΒΑΑΙΟΛΙΚΟΥΚυριακή30/10/1615:001-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΔΗΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΚυριακή30/10/1615:001-0
Ρεπό: ΑΧΑΪΚΗ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή06/11/1615:002-1
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΓήπεδο ΠαναχαϊκήςΚυριακή06/11/1615:002-1
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣΚυριακή06/11/1615:002-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΒΑΡΔΑΣΚυριακή06/11/1615:001-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΔΗΜ. ΤΑΥΡΟΥ "Σ. Παλαμπίδης"Κυριακή06/11/1615:001-2
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΔ.Α.Κ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΚυριακή06/11/1615:002-0
ΘΗΒΑ - ΑΧΑΪΚΗΔΗΜ. ΘΗΒΩΝΚυριακή06/11/1615:002-0
Ρεπό: ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΠΥΛΟΥΤετάρτη23/11/1615:003-0
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΤετάρτη23/11/1615:000-1
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥΤετάρτη23/11/1615:001-0
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑΑΙΟΛΙΚΟΥΤετάρτη23/11/1615:001-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΤετάρτη23/11/1615:002-1
ΑΧΑΪΚΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣΤετάρτη23/11/1615:000-0
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΘΗΒΑΔΗΜ. ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥΤετάρτη23/11/1615:001-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή27/11/1613:000-0
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή27/11/1615:000-1
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΚυριακή27/11/1615:000-1
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΓήπεδο ΠαναχαϊκήςΚυριακή27/11/1615:006-0
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΑΧΑΪΚΗΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣΚυριακή27/11/1615:002-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΔΗΜ ΤΑΥΡΟΥ "Σ. Γιαλαμπίδης"Κυριακή27/11/1615:001-0
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΘΗΒΑΔ.Α.Κ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΚυριακή27/11/1615:002-1
Ρεπό: ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΠΥΛΟΥΚυριακή04/12/1615:000-0
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΑΙΟΛΙΚΟΥΚυριακή04/12/1615:001-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΔΗΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΚυριακή04/12/1615:002-1
ΑΧΑΪΚΗ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣΚυριακή04/12/1615:000-0
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΧΑΛΚΙΔΑΔΗΜ. ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥΚυριακή04/12/1615:000-1
ΘΗΒΑ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΘΗΒΩΝΚυριακή04/12/1615:000-0
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ Δ.Α.Κ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΚυριακή04/12/1615:000-0
Ρεπό: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΑΙΟΛΙΚΟΥΚυριακή11/12/1615:002-1
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥΚυριακή11/12/1615:001-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΧΑΪΚΗΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή11/12/1615:000-1
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή11/12/1615:002-0
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΘΗΒΑΓήπεδο ΠαναχαϊκήςΚυριακή11/12/1615:001-0
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣΚυριακή11/12/1615:002-2
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΒΑΡΔΑΣΚυριακή11/12/1615:000-0
Ρεπό: ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΠΥΛΟΥΚυριακή18/12/1615:000-0
ΑΧΑΪΚΗ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣΚυριακή18/12/1615:003-0
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥΚυριακή18/12/1615:001-0
ΘΗΒΑ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΔΗΜ. ΘΗΒΩΝΚυριακή18/12/1615:004-0
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔ.Α.Κ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΚυριακή18/12/1615:001-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΔΗΜ ΤΑΥΡΟΥ "Σ. Γιαλαμπίδης"Κυριακή18/12/1615:000-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑΒΑΡΔΑΣΚυριακή18/12/1615:002-1
Ρεπό: ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΑΙΟΛΙΚΟΥΚυριακή08/01/1715:005-1
ΑΧΑΪΚΗ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣΚυριακή22/01/1715:001-0
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΘΗΒΑΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥΚυριακή22/01/1715:001-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή22/01/1715:001-0
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΔΗΜ. ΣΤ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΚυριακή22/01/1715:001-1
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή22/01/1715:005-0
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΧΑΛΚΙΔΑΓήπεδο ΠαναχαϊκήςΚυριακή22/01/1715:003-3
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΔ.Α.Κ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΚυριακή15/01/1713:000-0
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΑΧΑΪΚΗΔΗΜ. ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥΚυριακή15/01/1715:000-4
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΔΗΜ ΤΑΥΡΟΥ "Σ. Γιαλαμπίδης"Κυριακή15/01/1715:001-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΒΑΡΔΑΣΚυριακή15/01/1715:007-0
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣΚυριακή15/01/1715:001-0
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΓήπεδο ΠαναχαϊκήςΚυριακή15/01/1715:002-0
ΘΗΒΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΔΗΜ. ΘΗΒΩΝΤετάρτη25/01/1715:002-0
Ρεπό: ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΔΗΜ. ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥΣάββατο25/02/1715:000-1
ΑΧΑΪΚΗ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣΣάββατο25/02/1715:003-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΔΗΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΣάββατο25/02/1715:001-0
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΑΙΟΛΙΚΟΥΣάββατο25/02/1715:001-2
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥΣάββατο25/02/1715:000-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΣάββατο25/02/1715:002-0
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΕΡΜΙΟΝΗΣΣάββατο25/02/1715:004-2
Ρεπό: ΘΗΒΑ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΘΗΒΑΠΥΛΟΥΚυριακή29/01/1715:002-1
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΔ.Α.Κ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΚυριακή29/01/1715:000-1
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΧΑΪΚΗΒΑΡΔΑΣΚυριακή29/01/1715:003-0
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣΚυριακή29/01/1715:002-0
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΓήπεδο ΠαναχαϊκήςΚυριακή29/01/1715:001-0
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή29/01/1715:001-1
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΚυριακή29/01/1715:001-0
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΔ.Α.Κ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΚυριακή05/02/1715:002-1
ΘΗΒΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΔΗΜ. ΘΗΒΩΝΚυριακή05/02/1715:001-0
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥΚυριακή05/02/1715:000-0
ΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣΚυριακή05/02/1715:001-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΚυριακή05/02/1715:000-0
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΑΙΟΛΙΚΟΥΚυριακή05/02/1715:000-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή05/02/1715:002-1
Ρεπό: ΧΑΛΚΙΔΑ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥΚυριακή12/02/1713:301-1
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΚυριακή12/02/1715:001-2
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΒΑΡΔΑΣΚυριακή12/02/1715:002-0
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΘΗΒΑΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣΚυριακή12/02/1715:001-1
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΓήπεδο ΠαναχαϊκήςΚυριακή12/02/1715:005-0
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΑΧΑΪΚΗΔΗΜ. ΣΤ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΚυριακή12/02/1715:002-1
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή12/02/1715:000-3
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΒΑΡΔΑΣΚυριακή19/02/1715:001-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΧΑΛΚΙΔΑΔΗΜ. ΤΑΥΡΟΥ "Σ. Παλαμπίδης"Κυριακή19/02/1715:000-1
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ Δ.Α.Κ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΚυριακή19/02/1715:000-2
ΘΗΒΑ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜ. ΘΗΒΩΝΚυριακή19/02/1715:001-1
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΔΗΜ. ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥΚυριακή19/02/1715:001-2
ΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣΚυριακή19/02/1715:001-0
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΑΙΟΛΙΚΟΥΚυριακή19/02/1715:001-1
Ρεπό: ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΧΑΛΚΙΔΑΠΥΛΟΥΚυριακή05/03/1715:000-1
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΓήπεδο ΠαναχαϊκήςΚυριακή05/03/1715:000-0
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή05/03/1715:001-0
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΚυριακή05/03/1715:001-0
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΘΗΒΑΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή05/03/1715:002-1
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥΚυριακή05/03/1715:001-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΑΧΑΪΚΗΔΗΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΚυριακή05/03/1715:001-0
Ρεπό: ΑΙΟΛΙΚΟΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΓήπεδο ΠαναχαϊκήςΚυριακή12/03/1715:003-0
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣΚυριακή12/03/1715:003-1
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΒΑΡΔΑΣΚυριακή12/03/1715:002-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔΗΜ ΤΑΥΡΟΥ "Σ. Γιαλαμπίδης"Κυριακή12/03/1715:001-2
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΔ.Α.Κ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΚυριακή12/03/1715:002-0
ΘΗΒΑ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΔΗΜ. ΘΗΒΩΝΚυριακή12/03/1715:000-3
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΔΗΜ. ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥΚυριακή12/03/1715:001-0
Ρεπό: ΑΧΑΪΚΗ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΠΥΛΟΥΚυριακή19/03/1715:002-2
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΔΗΜ. ΣΤ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΚυριακή19/03/1715:000-2
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΧΑΛΚΙΔΑΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή19/03/1715:004-0
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥΚυριακή19/03/1715:002-0
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΙΟΛΙΚΟΥΚυριακή19/03/1715:002-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΔΗΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΚυριακή19/03/1715:004-0
ΑΧΑΪΚΗ - ΘΗΒΑΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣΚυριακή19/03/1715:000-1
Ρεπό: ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΔΗΜ. ΣΤ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΚυριακή02/04/1716:000-1
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή02/04/1716:000-3
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΓήπεδο ΠαναχαϊκήςΚυριακή02/04/1716:003-0
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣΚυριακή02/04/1716:001-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΒΑΡΔΑΣΚυριακή02/04/1716:001-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΑΧΑΪΚΗΔΗΜ ΤΑΥΡΟΥ "Σ. Γιαλαμπίδης"Κυριακή02/04/1716:001-0
ΘΗΒΑ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΔΗΜ. ΘΗΒΩΝΚυριακή02/04/1716:000-0
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΠΥΛΟΥΚυριακή09/04/1716:000-0
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥΚυριακή09/04/1716:000-1
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΑΙΟΛΙΚΟΥΚυριακή09/04/1716:001-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΔΗΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΚυριακή09/04/1716:000-3
ΑΧΑΪΚΗ - ΧΑΛΚΙΔΑΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣΚυριακή09/04/1716:000-0
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΔΗΜ. ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥΚυριακή09/04/1716:000-0
ΘΗΒΑ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΔΗΜ. ΘΗΒΩΝΚυριακή09/04/1716:003-0
Ρεπό: ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥΚυριακή23/04/1714:301-0
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή23/04/1714:301-0
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΔΗΜ. ΣΤ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΚυριακή23/04/1714:300-0
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΑΧΑΪΚΗΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή23/04/1714:304-0
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣΚυριακή23/04/1714:302-0
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΘΗΒΑΒΑΡΔΑΣΚυριακή23/04/1714:300-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΔΗΜ ΤΑΥΡΟΥ "Σ. Γιαλαμπίδης"Κυριακή23/04/1714:303-0
Ρεπό: ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΠΥΛΟΥΣάββατο29/04/1717:001-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΔΗΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΚυριακή30/04/1717:002-0
ΑΧΑΪΚΗ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣΚυριακή30/04/1717:001-0
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΔΗΜ. ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥΚυριακή30/04/1717:002-2
ΘΗΒΑ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΔΗΜ. ΘΗΒΩΝΚυριακή30/04/1717:000-1
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΚΙΔΑΔ.Α.Κ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΚυριακή30/04/1717:000-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΔΗΜ ΤΑΥΡΟΥ "Σ. Γιαλαμπίδης"Κυριακή30/04/1717:003-1
Ρεπό: ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΔΗΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΚυριακή07/05/1717:000-0
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΑΧΑΪΚΗΑΙΟΛΙΚΟΥΚυριακή07/05/1717:002-2
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή07/05/1717:001-0
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΘΗΒΑΔΗΜ. ΣΤ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΚυριακή07/05/1717:002-0
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή07/05/1717:001-1
ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ Γήπεδο ΠαναχαϊκήςΚυριακή07/05/1717:001-0
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣΚυριακή07/05/1717:002-0
Ρεπό: ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΑΧΑΪΚΗΠΥΛΟΥΚυριακή14/05/1717:001-2
ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟ - ΑΙΟΛΙΚΟΣΔΗΜ. ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥΚυριακή14/05/1717:002-0
ΘΗΒΑ - ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣΔΗΜ. ΘΗΒΩΝΚυριακή14/05/1717:003-1
ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣΔ.Α.Κ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΚυριακή14/05/1717:002-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΔΗΜ ΤΑΥΡΟΥ "Σ. Γιαλαμπίδης"Κυριακή14/05/1717:001-1
ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣΒΑΡΔΑΣΚυριακή14/05/1717:003-1
ΧΑΛΚΙΔΑ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΔΑΚ ΧΑΛΚΙΔΑΣΚυριακή14/05/1717:001-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΪΚΗ - ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣΚυριακή21/05/1717:001-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ - ΘΗΒΑΔΗΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΚυριακή21/05/1717:002-1
ΑΙΟΛΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣΑΙΟΛΙΚΟΥΚυριακή21/05/1717:004-0
ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥΚυριακή21/05/1717:001-0
ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣΔΑΚ ΑΡΓΟΥΣΚυριακή21/05/1717:001-5
ΠΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ - ΧΑΛΚΙΔΑΔΗΜ. ΣΤ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΚυριακή21/05/1717:001-2
ΕΝΩΣΗ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ - ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΕΡΜΙΟΝΗΣΚυριακή21/05/1717:000-2
Ρεπό: ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ