GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2016-2017
Γ΄ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή16/10/1615:30ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΤΣΑΚΑΛΗ Κ.2-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Πέμπτη20/10/1615:30ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-3
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη26/10/1615:30ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.1-2
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤετάρτη26/10/1615:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-4
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη23/11/1615:00ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.2-2
Ρεπό: ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο22/10/1615:30ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.3-0
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή23/10/1610:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΛΙΓΓΡΗ Χ., ΤΣΑΚΑΛΗ Κ.1-2
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή23/10/1610:00ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΠΟΤΗ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα24/10/1618:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.4-1
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη09/11/1616:00ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-0
Ρεπό: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο29/10/1615:30ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.2-2
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή30/10/1609:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΖΕΡΒΑ Μ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.2-0
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή30/10/1609:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΟΤΗ Σ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή30/10/1612:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-4
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα31/10/1618:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-1
Ρεπό: ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή06/11/1609:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΜΠΟΤΗ Σ.0-0
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή06/11/1611:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή06/11/1612:00ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΛΙΓΓΡΗ Χ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.6-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή06/11/1612:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΝΙΑΡΧΟΣ Γ.1-1
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή06/11/1615:00ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.0-5
Ρεπό: Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο12/11/1615:00ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΣΤΑΥΡΟΥ Δ., ΖΕΡΒΑ Μ.4-3
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή13/11/1609:30ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή13/11/1609:30ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΟΤΗ Σ.3-2
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή13/11/1612:00ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα14/11/1617:30ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.6-1
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο19/11/1615:00ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.1-1
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο19/11/1615:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή20/11/1612:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή20/11/1618:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.1-3
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα21/11/1615:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΜΠΟΤΗ Σ.0-2
Ρεπό: ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή27/11/1609:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή27/11/1612:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.4-2
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή27/11/1612:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.3-0
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη30/11/1615:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.0-3
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη14/12/1616:00ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.2-4
Ρεπό: ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο03/12/1615:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.0-2
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο03/12/1615:00ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.2-3
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή04/12/1609:30ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.1-0
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή04/12/1612:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή04/12/1615:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.0-1
Ρεπό: Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο10/12/1615:00ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.0-4
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή11/12/1609:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή11/12/1612:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΜΠΟΤΗ Σ.3-1
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή11/12/1612:00ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.0-2
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή11/12/1615:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΜΠΟΤΗ Σ.0-2
Ρεπό: ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο17/12/1615:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.4-1
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο17/12/1615:00ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.2-0
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή18/12/1609:30ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.0-9
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή18/12/1611:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΜΠΟΤΗ Σ.0-5
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα19/12/1617:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΠΟΤΗ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
Ρεπό: ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο07/01/1715:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο07/01/1715:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΕΡΒΑ Μ.1-1
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή08/01/1712:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΜΠΟΤΗ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.4-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή08/01/1712:00ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.5-0
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα09/01/1717:30ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-2
Ρεπό: ΑΠΣ ΑΡΙΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα16/01/1715:00ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΜΠΟΤΗ Σ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.1-1
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα16/01/1715:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-4
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα16/01/1718:00ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΕΡΒΑ Μ.1-2
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη18/01/1715:00ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ.1-1
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη18/01/1717:00ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.2-0
Ρεπό: ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο21/01/1715:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ.0-1
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή22/01/1711:00ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.2-0
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή22/01/1712:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Ι.2-3
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή22/01/1715:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΖΕΡΒΑ Μ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.2-4
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή22/01/1718:00ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΑΓΓΕΛΗ Μ.1-0
Ρεπό: ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή29/01/1709:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.1-2
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή29/01/1711:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΜΠΟΤΗ Σ.0-3
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή29/01/1712:00ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΑΓΓΕΛΗ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)3-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή29/01/1715:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.2-0
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα30/01/1717:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΟΤΗ Σ.1-2
Ρεπό: ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο04/02/1715:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ.2-2
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή05/02/1711:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΤΗ Σ.5-1
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή05/02/1711:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.3-1
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή05/02/1715:00ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΑΓΓΕΛΗ Μ.2-2
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα06/02/1717:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
Ρεπό: Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή12/02/1710:00ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΠΟΤΗ Σ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.2-1
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή12/02/1710:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΖΕΡΒΑ Μ., ΑΓΓΕΛΗ Μ.1-2
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή12/02/1712:00ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή12/02/1712:30ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.2-0
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα13/02/1716:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-4
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο18/02/1715:30ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.0-1
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή19/02/1710:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-5
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή19/02/1712:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΜΠΟΤΗ Σ., ΚΩΤΣΑΡΗΣ Π.2-2
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα20/02/1715:30ΚΑΥΚΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.1-6
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα20/02/1717:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ Γ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε.0-1
Ρεπό: ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο04/03/1715:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΖΕΜΑΛΑΪ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο04/03/1715:30ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.1-2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή05/03/1710:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Π., ΑΓΓΕΛΗ Μ.3-1
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή05/03/1710:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΚΩΤΣΑΡΗΣ Π.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή05/03/1712:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.1-2
Ρεπό: ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή12/03/1712:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.4-0
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή12/03/1712:30ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΚΩΤΣΑΡΗΣ Π., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.3-0
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή12/03/1712:30ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΣΚΑΡΠΕΤΗΣ Γ.0-4
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Δευτέρα13/03/1715:30ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΓΓΕΛΗ Μ.2-2
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα13/03/1716:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΚΟΜΠΙΛΙΡΗΣ Π.0-1
Ρεπό: Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο18/03/1716:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΑΓΓΕΛΗ Μ.1-6
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή19/03/1712:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΖΕΡΒΑ Μ.0-3
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή19/03/1712:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Α.1-0
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα20/03/1717:30ΡΕΚΚΑΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη22/03/1717:00ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
Ρεπό: ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥ - ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο01/04/1717:00ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-4
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή02/04/1712:00ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΜΠΟΤΗ Σ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ.6-0
ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ - Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή02/04/1712:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΖΙΑΜΟΥΡΑΝΗΣ Θ., ΑΓΓΕΛΗ Μ.2-1
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα03/04/1717:00ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΤΗ Σ.5-2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη05/04/1717:00ΝΙΑΡΧΟΣ Γ., ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΣ Γ., ΚΩΤΣΑΡΗΣ Π.1-2
Ρεπό: ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΗΣΕΑΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο08/04/1717:00ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ., ΧΕΛΗ Φ.5-3
ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣ ΔΑΝΑΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή09/04/1711:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Ε.1-2
Α.Ο. ΛΑΙΪΚΩΝ - ΝΕΣΤΩΡ ΠΥΛΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή09/04/1714:00ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ Β.4-0
ΑΠΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΙΚΑΡΟΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή09/04/1717:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ Η.0-2
ΝΕΔΟΥΣΑ ΑΛΑΓΟΝΙΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤρίτη11/04/1717:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Ξ., ΤΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
Ρεπό: ΑΠΣ ΑΡΙΣ