Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2010-2011
Α΄ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ3-0 α.α.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο18/09/1017:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο18/09/1017:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.2-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή19/09/1017:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΛΑΜΙΑΣ Σ.3-1
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή19/09/1017:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή19/09/1017:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΣΚΟΡΔΟΣ Η.0-1
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή19/09/1017:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.2-1
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΠΥΛΟΥΚυριακή19/09/1017:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.1-3
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 0-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο25/09/1017:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο25/09/1017:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.3-0
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο25/09/1020:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-0
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή26/09/1017:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή26/09/1017:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.0-2
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή26/09/1017:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η.2-0
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΠΥΛΟΥΚυριακή26/09/1017:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.0-3
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ3-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Σάββατο02/10/1016:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο02/10/1016:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.0-2
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο02/10/1016:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-2
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή03/10/1016:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-3
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή03/10/1016:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.1-2
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή03/10/1016:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.2-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή03/10/1019:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.0-1
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ0-3 α.α.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΩΡΙΟΥΣάββατο09/10/1016:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-1
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο09/10/1016:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΑΜΙΑΣ Σ.4-4
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο09/10/1019:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.0-0
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή10/10/1016:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.0-1
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΠΥΛΟΥΚυριακή10/10/1016:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.0-1
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή10/10/1016:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-1
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή10/10/1019:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.2-3
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ3-0 α.α.
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο16/10/1019:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.1-0
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο16/10/1019:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ.1-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή17/10/1016:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ Κυριακή17/10/1016:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.2-0
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή17/10/1016:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.3-1
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή17/10/1016:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.3-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη27/10/1016:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.3-1
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙ0-3 α.α.
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο23/10/1015:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-1
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο23/10/1015:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.0-2
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή24/10/1015:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.0-1
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΠΥΛΟΥΚυριακή24/10/1015:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.1-1
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή24/10/1015:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΣΚΟΡΔΟΣ Η.2-1
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή24/10/1015:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή24/10/1018:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ.1-1
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ3-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο30/10/1019:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.0-0
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο30/10/1021:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.5-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή31/10/1015:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.2-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή31/10/1015:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή31/10/1015:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.4-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή31/10/1015:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.4-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή31/10/1018:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-1
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ3-0 α.α.
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο13/11/1018:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.0-3
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο13/11/1021:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-2
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή14/11/1015:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.4-4
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή14/11/1015:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.1-2
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή14/11/1016:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή14/11/1018:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΣΚΟΡΔΟΣ Η.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή14/11/1019:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΑΜΙΑΣ Σ.0-0
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ0-3 α.α.
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο20/11/1015:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-0
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο20/11/1021:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-0
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή21/11/1015:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή21/11/1015:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή21/11/1015:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή21/11/1015:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-1
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή21/11/1015:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.2-0
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ3-0 α.α.
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο27/11/1015:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-2
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο27/11/1018:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.4-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο27/11/1018:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.2-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή28/11/1015:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή28/11/1015:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.0-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή28/11/1015:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή28/11/1020:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΑΜΙΑΣ Σ.0-2
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ0-3 α.α.
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο04/12/1015:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-2
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο04/12/1021:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.1-0
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΛΟΥΚυριακή05/12/1015:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-0
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή05/12/1015:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή05/12/1015:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.1-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή05/12/1015:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.2-3
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή05/12/1017:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-0
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ3-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο11/12/1015:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.2-0
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο11/12/1018:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.0-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο11/12/1021:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.2-0
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή12/12/1015:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή12/12/1015:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή12/12/1018:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή12/12/1018:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.0-4
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ 0-3 α.α.
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο18/12/1015:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΑΜΙΑΣ Σ.1-1
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο18/12/1018:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-1
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή19/12/1015:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.3-2
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΥΛΟΥΚυριακή19/12/1015:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.1-0
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή19/12/1015:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή19/12/1015:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή19/12/1017:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.3-0
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ0-3 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο08/01/1115:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.6-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο08/01/1115:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.2-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο08/01/1118:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-2
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο08/01/1118:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.1-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή09/01/1115:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή09/01/1115:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή09/01/1115:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-1
Ρεπό:

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ3-0 α.α.
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο15/01/1115:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο15/01/1118:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΣΚΟΡΔΟΣ Η.2-1
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή16/01/1115:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή16/01/1115:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.0-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή16/01/1115:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.2-3
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΠΥΛΟΥΚυριακή16/01/1115:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.2-2
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή16/01/1115:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.4-0
Ρεπό:

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ 0-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο22/01/1115:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.1-1
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο22/01/1115:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.1-2
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο22/01/1118:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-1
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο22/01/1119:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε.4-2
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή23/01/1115:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.0-4
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή23/01/1115:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή23/01/1115:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-2
Ρεπό:

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ3-0 α.α.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο29/01/1118:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε.1-0
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο29/01/1118:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.4-3
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή30/01/1115:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.2-3
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή30/01/1115:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.0-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή30/01/1115:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή30/01/1118:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.3-1
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή30/01/1119:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η.0-1
Ρεπό:

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 0-3 α.α.
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο05/02/1115:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.1-1
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο05/02/1119:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή06/02/1115:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή06/02/1115:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-0
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή06/02/1115:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-0
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΠΥΛΟΥΚυριακή06/02/1115:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-1
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή06/02/1119:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-3
Ρεπό:

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ3-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο12/02/1115:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο12/02/1118:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.2-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο12/02/1118:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.0-4
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή13/02/1115:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.1-3
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή13/02/1115:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.2-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή13/02/1115:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή13/02/1119:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.0-2
Ρεπό:

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 0-3 α.α.
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο19/02/1115:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.0-0
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο19/02/1118:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή20/02/1115:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.1-0
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή20/02/1115:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.0-0
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΠΥΛΟΥΚυριακή20/02/1115:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-2
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή20/02/1115:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή20/02/1118:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.0-0
Ρεπό:

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ3-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο26/02/1118:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.2-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο26/02/1118:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή27/02/1115:30ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.0-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή27/02/1115:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.2-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή27/02/1115:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή27/02/1118:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή27/02/1119:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.1-2
Ρεπό:

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ 0-3 α.α.
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο12/03/1118:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο12/03/1118:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-1
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΠΥΛΟΥΚυριακή13/03/1115:30ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή13/03/1115:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΡΟΒΟΛΗΣ Γ.1-2
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή13/03/1115:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.0-2
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή13/03/1118:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή13/03/1118:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.2-0
Ρεπό:

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ0-3 α.α.
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο19/03/1115:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-1
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο19/03/1119:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή20/03/1115:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.4-0
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή20/03/1115:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.0-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή20/03/1115:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-1
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή20/03/1115:30ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.3-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή20/03/1118:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-0
Ρεπό:

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ3-0 α.α.
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΠΥΛΟΥΣάββατο26/03/1116:30ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.0-0
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο26/03/1119:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.1-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο26/03/1119:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΣΚΟΡΔΟΣ Η.0-3
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή27/03/1116:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-1
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή27/03/1116:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή27/03/1116:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή27/03/1119:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.0-2
Ρεπό:

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ 0-3 α.α.
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο02/04/1116:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο02/04/1116:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.3-1
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο02/04/1119:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.3-3
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΠΥΛΟΥΚυριακή03/04/1116:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.1-0
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή03/04/1116:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή03/04/1116:30ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή03/04/1116:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ.3-1
Ρεπό:

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ3-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο09/04/1120:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η.1-2
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο09/04/1120:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.3-2
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή10/04/1117:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.4-2
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή10/04/1117:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-1
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή10/04/1117:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή10/04/1117:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή10/04/1120:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.4-1
Ρεπό:

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ 0-3 α.α.
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο16/04/1117:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.3-1
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο16/04/1120:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.5-4
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή17/04/1117:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-2
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή17/04/1117:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.2-0
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΛΟΥΚυριακή17/04/1117:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.2-2
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή17/04/1117:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.1-3
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή17/04/1117:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-0
Ρεπό:

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ3-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΣάββατο30/04/1100:003-0 α.α.
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο30/04/1117:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Σάββατο30/04/1117:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.0-0
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο30/04/1117:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.0-0
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΣάββατο30/04/1117:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο30/04/1117:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-4
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο30/04/1119:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΛΑΜΙΑΣ Σ.0-1
Ρεπό:

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 0-3 α.α.
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ3-0 α.α.
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή08/05/1117:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ Κυριακή08/05/1117:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.3-3
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή08/05/1117:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.1-1
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/05/1117:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.3-2
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή08/05/1117:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-4
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή08/05/1120:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.3-3
Ρεπό:

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ3-0 α.α.
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ 0-3 α.α.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο14/05/1117:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΑΚΡΗΣ Ε.1-2
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο14/05/1117:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-2
ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝΚυριακή15/05/1117:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή15/05/1117:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή15/05/1117:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.0-1
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή15/05/1117:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.0-0
Ρεπό: