Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2009-2010
Α' Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΥΛΟΥΣάββατο26/09/0917:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)1-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο26/09/0917:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)0-0
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο26/09/0920:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)5-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή27/09/0917:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-0
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή27/09/0917:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή27/09/0917:003-0 α.α.
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή27/09/0917:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)5-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή27/09/0917:00ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ Θ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΙΜΙΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)0-4
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο10/10/0916:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)3-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο10/10/0919:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή11/10/0916:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΑΝΕΤΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή11/10/0916:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)4-2
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή11/10/0916:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΑΝΝΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΛΑΤΥΚυριακή11/10/0916:300-3 α.α.
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή11/10/0916:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΠΟΥΡΑΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)3-2
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή11/10/0916:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)3-1
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ00/00/0000:003-0 α.α.
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΠΥΛΟΥΣάββατο17/10/0916:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)4-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΧΩΡΑΣΣάββατο17/10/0916:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)1-3
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο17/10/0919:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)1-0
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή18/10/0916:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)1-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή18/10/0916:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΡΥΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)5-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή18/10/0916:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)8-2
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή18/10/0919:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΠΟΥΡΑΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)0-0
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ00/00/0000:003-0 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο24/10/0919:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)2-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή25/10/0915:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή25/10/0915:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΙΚΙΝΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ)2-1
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή25/10/0915:30ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ Θ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΦΩΤΙΟΣ)2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή25/10/0915:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)3-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή25/10/0915:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή25/10/0915:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΣΙΜΙΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)1-6
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ 00/00/0000:000-3 α.α.
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΠΥΛΟΥΣάββατο31/10/0915:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο31/10/0915:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΠΟΥΡΑΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)4-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΧΩΡΑΣΣάββατο31/10/0915:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΑΝΕΤΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο31/10/0915:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο31/10/0918:30ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ Θ., ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)1-1
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή01/11/0915:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή01/11/0915:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-1
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ00/00/0000:003-0 α.α.
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΠΥΛΟΥΣάββατο07/11/0915:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο07/11/0918:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)3-1
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή08/11/0915:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΟΥΡΑΣ Π., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)3-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή08/11/0915:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-0
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή08/11/0915:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή08/11/0915:00ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)2-1
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/11/0918:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΜΑΚΡΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)1-1
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο14/11/0915:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)3-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΧΩΡΑΣΣάββατο14/11/0915:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΑΝΕΤΕΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ)2-2
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο14/11/0918:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)1-2
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή15/11/0915:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή15/11/0915:00ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ Θ., ΣΑΚΚΑΣ Β., ΜΑΚΡΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)0-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή15/11/0915:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΜΠΟΥΡΑΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΑΝΝΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-2
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή15/11/0915:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΦΩΤΙΟΣ)0-0
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ00/00/0000:003-0 α.α.
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΧΩΡΑΣΣάββατο21/11/0915:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο21/11/0915:00ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ Θ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ.1-1
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο21/11/0918:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή22/11/0915:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-2
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή22/11/0915:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι.2-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή22/11/0915:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΜΠΟΥΡΑΣ Π.0-0
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή22/11/0915:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.8-0
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο28/11/0915:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο28/11/0918:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.1-3
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή29/11/0915:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ.0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή29/11/0915:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΜΙΧΟΣ Κ., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ.2-0
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή29/11/0915:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.3-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή29/11/0915:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Ι.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή29/11/0915:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.1-0
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΧΩΡΑΣΣάββατο05/12/0915:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.5-1
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΠΥΛΟΥΣάββατο05/12/0915:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.2-1
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο05/12/0918:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΣΑΚΚΑΣ Β.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή06/12/0915:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΟΥΡΑΣ Π., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.0-5
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή06/12/0915:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.2-0
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή06/12/0915:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή06/12/0918:00ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ Θ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ.4-1
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ00/00/0000:003-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο12/12/0915:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ.0-6
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο12/12/0918:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή13/12/0915:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.0-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή13/12/0915:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΜΙΧΟΣ Κ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι.3-1
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή13/12/0915:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-1
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή13/12/0915:00ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ Θ., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ.1-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή13/12/0915:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-2
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ 00/00/0000:000-3 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο19/12/0915:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.1-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΧΩΡΑΣΣάββατο19/12/0915:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.2-2
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΠΥΛΟΥΣάββατο19/12/0915:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι.4-1
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο19/12/0918:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή20/12/0915:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.2-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή20/12/0915:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.2-4
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή20/12/0915:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.2-0
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ00/00/0000:003-0 α.α.
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο09/01/1018:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή10/01/1015:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-0
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή10/01/1015:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΜΠΟΥΡΑΣ Π.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή10/01/1015:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ.2-1
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή10/01/1015:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι.2-0
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή10/01/1015:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Α.1-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή10/01/1015:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ.2-2
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο16/01/1015:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.0-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΧΩΡΑΣΣάββατο16/01/1015:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή17/01/1015:00ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ Θ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή17/01/1015:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ.0-2
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή17/01/1015:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι.1-3
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή17/01/1018:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΜΙΧΟΣ Κ.0-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή17/01/1018:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.0-2
Ρεπό:

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ00/00/0000:003-0 α.α.
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΥΛΟΥΣάββατο23/01/1015:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.5-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο23/01/1015:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΜΠΟΥΡΑΣ Π.2-2
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο23/01/1015:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.4-2
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο23/01/1015:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ.1-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή24/01/1015:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή24/01/1015:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΙΧΟΣ Κ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ.0-0
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή24/01/1015:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)4-2
Ρεπό:

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ 00/00/0000:000-3 α.α.
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΧΩΡΑΣΣάββατο30/01/1015:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο30/01/1018:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή31/01/1015:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΜΙΧΟΣ Κ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.0-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΠΛΑΤΥΚυριακή31/01/1015:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.0-2
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή31/01/1015:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή31/01/1015:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΛΑΜΙΑΣ Σ.0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή31/01/1015:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-0
Ρεπό:

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ00/00/0000:003-0 α.α.
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΧΩΡΑΣΣάββατο06/02/1015:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.2-2
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΛΟΥΣάββατο06/02/1015:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ.4-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή07/02/1015:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.0-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή07/02/1015:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)2-2
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή07/02/1015:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΜΠΟΥΡΑΣ Π., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.6-0
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή07/02/1015:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.7-0
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή07/02/1018:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-1
Ρεπό:

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο20/02/1018:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)2-1
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή21/02/1015:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΒΡΥΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΡΑΚΗΣ Κ. ΠΕΤΡΟΣ)0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή21/02/1015:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΦΩΤΙΟΣ)4-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή21/02/1015:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ)0-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή21/02/1015:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή21/02/1015:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή21/02/1015:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)0-1
Ρεπό:

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 00/00/0000:000-3 α.α.
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΠΥΛΟΥΣάββατο27/02/1015:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)0-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΧΩΡΑΣΣάββατο27/02/1015:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο27/02/1015:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο27/02/1018:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)2-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή28/02/1015:30ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΛΑΜΙΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)0-2
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή28/02/1015:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΣΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-3
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή28/02/1018:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΣΑΚΚΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)3-0
Ρεπό:

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ00/00/0000:003-0 α.α.
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο06/03/1018:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.0-2
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή07/03/1015:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή07/03/1015:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΜΠΟΥΡΑΣ Π., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.0-1
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή07/03/1015:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.5-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή07/03/1015:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.4-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή07/03/1015:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή07/03/1019:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.2-1
Ρεπό:

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ00/00/0000:000-3 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο13/03/1015:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.2-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΧΩΡΑΣΣάββατο13/03/1015:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΜΙΧΟΣ Κ.0-3
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο13/03/1015:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ.0-3
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο13/03/1018:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι.1-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή14/03/1015:30ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΜΙΧΟΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή14/03/1015:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.2-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή14/03/1015:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.0-1
Ρεπό:

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ00/00/0000:003-0 α.α.
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο20/03/1015:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.0-0
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΠΥΛΟΥΣάββατο20/03/1015:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.3-0
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο20/03/1018:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ.1-4
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή21/03/1015:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.0-2
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή21/03/1015:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.5-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή21/03/1015:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή21/03/1018:30ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΑΥΡΗΛΙΩΝΗΣ Χ., ΜΙΧΟΣ Κ.0-2
Ρεπό:

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ00/00/0000:000-3 α.α.
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο27/03/1015:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.2-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο27/03/1015:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ.3-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή28/03/1016:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.3-0
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή28/03/1016:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΜΕΛΙΓΑΛΑΚυριακή28/03/1016:30ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΜΙΧΟΣ Κ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.1-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή28/03/1016:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.0-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή28/03/1019:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΜΠΟΥΡΑΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-0
Ρεπό:

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ00/00/0000:003-0 α.α.
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΠΥΛΟΥΣάββατο10/04/1017:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.2-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο10/04/1020:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.1-4
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή11/04/1017:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ.2-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή11/04/1017:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.4-4
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή11/04/1017:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΜΙΧΟΣ Κ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή11/04/1017:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ Ι., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-2
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή11/04/1020:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.1-2
Ρεπό:

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ00/00/0000:003-0 α.α.
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΤετάρτη14/04/1017:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.3-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΜΕΛΙΓΑΛΑΤετάρτη14/04/1017:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.2-0
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΜΕΘΩΝΗΣΤετάρτη14/04/1017:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.3-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΤετάρτη14/04/1017:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.4-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη14/04/1017:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΣΚΟΡΔΟΣ Η.1-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη14/04/1017:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη14/04/1020:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.2-2
Ρεπό:

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ00/00/0000:000-3
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΛΟΥΣάββατο17/04/1017:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΧΩΡΑΣΣάββατο17/04/1017:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ.2-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο17/04/1017:00ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.2-2
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο17/04/1017:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.1-0
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο17/04/1020:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν.0-0
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή18/04/1017:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.Διακόπηκε α.α.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή18/04/1020:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ.3-2
Ρεπό:

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ00/00/0000:003-0 α.α.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή25/04/1017:00ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΕΑΣ Π., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή25/04/1017:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή25/04/1017:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΜΙΧΟΣ Κ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.3-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή25/04/1017:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ.2-3
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή25/04/1017:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.2-2
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή25/04/1017:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή25/04/1020:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.4-0
Ρεπό:

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 00/00/0000:000-3
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΠΥΛΟΥΚυριακή02/05/1014:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΜΙΧΟΣ Κ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.1-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΧΩΡΑΣΚυριακή02/05/1014:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή02/05/1014:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΔΕΓΓΕΣΤΙΝΟΣ Γ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν.1-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή02/05/1014:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.1-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή02/05/1014:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.2-4
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή02/05/1020:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή02/05/1020:30ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.1-1
Ρεπό:

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ00/00/0000:003-0 α.α.
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή09/05/1017:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.2-3
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή09/05/1017:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-1
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή09/05/1017:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή09/05/1017:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΜΠΑΡΔΗΣ Γ.5-1
ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΠΥΛΟΥΚυριακή09/05/1017:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.3-0
Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή09/05/1017:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΔΑΛΑΜΑΡΑΣ Ν., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.5-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή09/05/1020:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ Ι., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-0
Ρεπό:

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΤΥ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙ00/00/0000:000-3 α.α.
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΥΛΟΥΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο15/05/1017:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΛΙΓΑΛΑΣάββατο15/05/1017:30ΑΛΕΙΦΕΡΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.1-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΧΩΡΑΣΣάββατο15/05/1017:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.2-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο15/05/1017:30ΜΠΑΡΔΗΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.5-4
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο15/05/1017:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο15/05/1020:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.4-2
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή16/05/1017:30ΠΛΕΜΜΕΝΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-1
Ρεπό: