GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2014-2015


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο27/09/1417:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΕΛΟ Α.1-0
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο27/09/1417:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΣΑΚΚΑΣ Β.4-1
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο27/09/1420:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.5-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή28/09/1417:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.3-1
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή28/09/1417:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΑΜΙΑΣ Σ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή28/09/1417:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.0-2
Ρεπό: ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη15/10/1416:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ.2-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΧΩΡΑΣΤετάρτη15/10/1416:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη15/10/1419:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.3-2
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΜΕΘΩΝΗΣΤετάρτη22/10/1415:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-1
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΤετάρτη22/10/1415:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-3
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΡΙΟΣΤετάρτη22/10/1415:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.1-0
Ρεπό: Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο11/10/1416:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-0
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο11/10/1419:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.4-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή12/10/1416:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΡΕΚΚΑΣ Η.1-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή12/10/1416:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΕΛΟ Α., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-1
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή12/10/1416:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΥΚΑΣ Α.3-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή12/10/1419:30ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-2
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο18/10/1415:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.2-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΧΩΡΑΣΣάββατο18/10/1415:30ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΤΣΑΣ Ν.0-2
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή19/10/1415:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-2
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΑΡΙΟΣΚυριακή19/10/1415:30ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΑΚΚΑΣ Β.0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή19/10/1415:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-1
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή19/10/1419:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.0-2
Ρεπό: ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο25/10/1415:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.0-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο25/10/1415:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.0-2
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο25/10/1418:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-0
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή26/10/1415:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή26/10/1415:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή26/10/1415:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
Ρεπό: Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΧΩΡΑΣΣάββατο01/11/1415:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.0-0
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο01/11/1415:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.4-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο01/11/1418:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΑΜΙΑΣ Σ.1-1
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΑΡΙΟΣΚυριακή02/11/1415:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-2
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή02/11/1415:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή02/11/1415:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-3
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΤετάρτη05/11/1415:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.2-0
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΜΕΘΩΝΗΣΤετάρτη05/11/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-2
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη05/11/1415:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΚΟΡΔΟΣ Η.3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη05/11/1415:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Τετάρτη05/11/1415:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-3
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη05/11/1418:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-2
Ρεπό: ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΧΩΡΑΣΣάββατο08/11/1415:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-0
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο08/11/1415:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΣΑΚΚΑΣ Β.1-1
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο08/11/1418:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.3-1
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή09/11/1415:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΕΛΟ Α., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή09/11/1415:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-4
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή09/11/1415:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-1
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο15/11/1415:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΓΑΡΗΣ Δ.3-1
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο15/11/1415:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.2-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο15/11/1415:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΡΕΚΚΑΣ Η.2-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο15/11/1415:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή16/11/1415:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.3-2
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΙΟΣΚυριακή16/11/1415:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
Ρεπό: Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο22/11/1415:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-2
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο22/11/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή23/11/1415:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή23/11/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-3
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή23/11/1415:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.2-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη03/12/1418:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.2-2
Ρεπό: Α.Ο. ΦΑΡΑΙ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΧΩΡΑΣΣάββατο29/11/1415:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Θ.1-1
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο29/11/1415:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-3
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο29/11/1415:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.1-0
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή30/11/1415:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή30/11/1415:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.1-3
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΡΙΟΣΚυριακή30/11/1415:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.1-1
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο06/12/1415:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-1
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο06/12/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΤΣΕΛΟ Α.1-3
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο06/12/1418:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΡΕΚΚΑΣ Η.1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή07/12/1415:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-4
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή07/12/1415:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή07/12/1415:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΡΕΚΚΑΣ Η.3-0
Ρεπό: ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΧΩΡΑΣΣάββατο13/12/1415:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-3
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο13/12/1415:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-1
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο13/12/1419:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.4-0
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΑΡΙΟΣΚυριακή14/12/1415:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.2-4
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή14/12/1415:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή14/12/1419:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-4
Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο20/12/1415:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.2-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο20/12/1415:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.1-0
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΑΡΙΟΣΚυριακή21/12/1415:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.1-0
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή21/12/1415:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.2-3
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή21/12/1415:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή21/12/1418:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΑΚΚΑΣ Β., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-0
Ρεπό: ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο10/01/1515:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο10/01/1515:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο10/01/1515:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-0
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο10/01/1519:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ.2-0
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή11/01/1515:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή11/01/1518:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΑΚΚΑΣ Β., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-1
Ρεπό: Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο17/01/1515:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-0
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο17/01/1515:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΧΩΡΑΣΣάββατο17/01/1515:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.3-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο17/01/1518:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-2
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή18/01/1515:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.0-1
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΑΡΙΟΣΚυριακή18/01/1515:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.0-0
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα26/01/1515:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-3
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα26/01/1519:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη28/01/1515:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.5-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΤετάρτη18/02/1515:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΜΕΘΩΝΗΣΤετάρτη18/02/1515:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.4-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη18/02/1515:30ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.2-0
Ρεπό: ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο31/01/1515:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.2-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΧΩΡΑΣΣάββατο31/01/1515:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-1
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο31/01/1515:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΣΑΚΚΑΣ Β.2-0
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΙΟΣΚυριακή01/02/1515:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-1
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή01/02/1515:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή01/02/1519:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-1
Ρεπό: Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΧΩΡΑΣΤετάρτη04/02/1515:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.1-5
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Τετάρτη04/02/1515:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΛΑΜΙΑΣ Σ.2-2
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΤετάρτη04/02/1515:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.5-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΤετάρτη04/02/1515:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.5-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη04/02/1518:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-1
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη25/02/1519:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π.2-2
Ρεπό: ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο07/02/1515:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.5-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο07/02/1515:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-2
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο07/02/1518:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.1-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/02/1514:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.4-3
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή08/02/1515:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/02/1519:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.4-2
Ρεπό: Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο14/02/1515:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.3-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο14/02/1515:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.4-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο14/02/1518:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΕΛΟ Α., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-0
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΑΡΙΟΣΚυριακή15/02/1515:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-5
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή15/02/1515:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή15/02/1518:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.0-4
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΧΩΡΑΣΣάββατο28/02/1515:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΚΑΥΚΑΣ Α.1-1
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο28/02/1515:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο28/02/1515:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-4
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο28/02/1518:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή01/03/1515:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή01/03/1518:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.2-1
Ρεπό: Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΧΩΡΑΣΣάββατο07/03/1515:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.2-1
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο07/03/1515:30ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΚΑΥΚΑΣ Α.4-3
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο07/03/1515:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.4-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο07/03/1518:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-3
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΑΡΙΟΣΚυριακή08/03/1515:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/03/1518:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.0-2
Ρεπό: Α.Ο. ΦΑΡΑΙ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Σάββατο14/03/1515:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.5-4
Α.Ο. ΦΑΡΑΙ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο14/03/1515:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.4-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο14/03/1515:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.2-1
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΘΩΝΗΣΣάββατο14/03/1515:30ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΥΚΑΣ Α.1-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή15/03/1515:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΥΚΑΣ Α.2-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή15/03/1515:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.2-3
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο21/03/1516:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.5-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΧΩΡΑΣΣάββατο21/03/1516:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.2-3
Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή22/03/1516:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΔΗΜ. ΚΤΕΛ "Γ. ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ"Κυριακή22/03/1516:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.2-2
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΡΙΟΣΚυριακή22/03/1516:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΚΑΥΚΑΣ Α.1-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή22/03/1516:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-2
Ρεπό: ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο28/03/1516:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ.2-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ο. ΜΕΘΩΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο28/03/1516:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΟΜΟΝΟΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο28/03/1519:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.4-4
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή29/03/1517:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.4-0
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΜΕΘΩΝΗΣΚυριακή29/03/1517:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.2-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΦΑΡΑΙΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή29/03/1517:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΚΑΥΚΑΣ Α.2-1
Ρεπό: ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ