GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Β΄ Κατηγορία - 1ος Όμιλος "StartPC-ΣΤΟΥΠΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ"

<< ΑΓΩΝΕΣ ΜΠΑΡΑΖ Β ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ"StartPC-ΣΤΟΥΠΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ"
Β΄ Κατηγορία - 2ος Όμιλος "StartPC-ΣΤΟΥΠΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ" >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο12/10/1316:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.7-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο12/10/1316:30ΣΑΚΚΑΣ Β., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο12/10/1319:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.2-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΚΑΜΠΟΥΚυριακή13/10/1316:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.2-2
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΑΝΕΣΙΚυριακή13/10/1316:30ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΤΣΕΛΟ Α.3-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή13/10/1316:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.0-0
Ρεπό: ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο19/10/1315:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.3-1
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΡΙΟΣΣάββατο19/10/1315:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΡΕΚΚΑΣ Η.0-1
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο19/10/1315:30ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο19/10/1315:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-3
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΜΦΕΙΑΣΚυριακή20/10/1315:30ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή20/10/1315:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Ε.1-4
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΜΑΝΕΣΙΣάββατο26/10/1315:30ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο26/10/1319:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Π.3-4
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή27/10/1315:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή27/10/1315:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Ε.6-0
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΑΜΠΟΥΚυριακή27/10/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.0-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή27/10/1318:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΡΕΚΚΑΣ Η.1-1
Ρεπό: ΑΠΣ ΑΡΙΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΤετάρτη30/10/1315:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΡΕΚΚΑΣ Η.0-5
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΤετάρτη30/10/1315:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-2
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΤετάρτη30/10/1315:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΒΑΛΥΡΑΣΤετάρτη30/10/1315:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.3-2
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Τετάρτη30/10/1315:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη30/10/1318:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-2
Ρεπό: ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο02/11/1315:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΜΑΝΕΣΙΣάββατο02/11/1315:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-4
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΑΜΦΕΙΑΣΣάββατο02/11/1318:00ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-1
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή03/11/1315:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-5
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΑΜΠΟΥΚυριακή03/11/1315:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή03/11/1318:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ι.0-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΑΡΙΟΣΣάββατο09/11/1315:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο09/11/1315:00ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.7-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο09/11/1315:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή10/11/1315:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.2-0
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΑΝΕΣΙΚυριακή10/11/1315:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή10/11/1318:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΑΚΡΗΣ Ε.3-2
Ρεπό: Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΑΡΙΟΣΣάββατο16/11/1315:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΡΕΚΚΑΣ Η.2-2
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο16/11/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΔΕΔΟΥΣΗΣ Σ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.1-2
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο16/11/1315:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.0-4
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΣάββατο16/11/1318:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε.1-1
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή17/11/1315:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΕΛΟ Α.0-3
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΜΠΟΥΚυριακή17/11/1315:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-0
Ρεπό: Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο23/11/1315:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-4
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο23/11/1315:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.4-0
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΜΑΝΕΣΙΣάββατο23/11/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.4-2
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο23/11/1315:00ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή24/11/1315:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.8-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή24/11/1318:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-0
Ρεπό: Α.Ε. ΑΒΙΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο30/11/1315:00ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-0
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΡΙΟΣΣάββατο30/11/1315:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΜΑΚΡΗΣ Ε., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-0
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο30/11/1315:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ.3-0
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΚΑΜΠΟΥΣάββατο30/11/1315:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ.1-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή01/12/1315:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.3-1
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή01/12/1315:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-4
Ρεπό: ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο07/12/1315:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.2-1
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΜΑΝΕΣΙΣάββατο07/12/1315:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΚΑΤΣΑΣ Ν.1-5
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή08/12/1311:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π.0-0
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή08/12/1315:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/12/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.6-0
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή08/12/1318:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.5-1
Ρεπό: ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΙΟΣΣάββατο14/12/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο14/12/1315:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β.1-0
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΚΑΜΠΟΥΣάββατο14/12/1315:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.6-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή15/12/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.4-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή15/12/1315:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή15/12/1318:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.2-2
Ρεπό: Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο21/12/1315:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Π., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο21/12/1315:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.0-6
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο21/12/1315:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΑΝΝΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)0-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή22/12/1311:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-2
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΜΑΝΕΣΙΚυριακή22/12/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ι.0-0
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή22/12/1318:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.1-1
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο04/01/1415:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΔΕΔΟΥΣΗΣ Σ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.3-0 α.α.
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο04/01/1415:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-0
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΚΑΜΠΟΥΣάββατο04/01/1415:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.2-1
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο04/01/1415:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.2-2
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή05/01/1415:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή05/01/1418:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-3
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο11/01/1415:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.3-0
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο11/01/1415:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ.3-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο11/01/1415:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο11/01/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.2-0
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή12/01/1415:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-8
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΑΡΙΟΣΚυριακή12/01/1415:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.5-2
Ρεπό: ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο18/01/1415:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΜΑΝΕΣΙΣάββατο18/01/1415:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΕΛΟ Α.4-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο18/01/1415:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΤΖΑΝΝΕΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)2-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο18/01/1418:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-0
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚΑΜΠΟΥΚυριακή19/01/1415:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή19/01/1418:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο25/01/1415:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-3
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο25/01/1415:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.3-1
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή26/01/1415:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-1
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΑΡΙΟΣΚυριακή26/01/1415:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή26/01/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή26/01/1418:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΡΕΚΚΑΣ Η.1-1
Ρεπό: ΑΠΣ ΑΡΙΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Τετάρτη29/01/1415:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π.4-0
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη29/01/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.0-2
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΤετάρτη29/01/1415:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-3
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΜΑΝΕΣΙΤετάρτη29/01/1415:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΕΛΟ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΚΑΜΠΟΥΤετάρτη29/01/1415:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΡΕΚΚΑΣ Η.0-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη29/01/1418:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΚΟΥΜΑΣ Ν.4-2
Ρεπό: ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο08/02/1415:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.6-2
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΡΙΟΣΣάββατο08/02/1415:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-2
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο08/02/1415:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.4-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή09/02/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.2-1
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή09/02/1415:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.4-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή09/02/1418:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.2-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΣάββατο15/02/1415:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-2
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο15/02/1415:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΕΛΟ Α., ΜΠΟΤΗ Σ.0-8
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο15/02/1415:30ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.2-0
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο15/02/1415:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-2
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή16/02/1415:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.0-4
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΚΑΜΠΟΥΚυριακή16/02/1415:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.3-0
Ρεπό: Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο22/02/1415:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΡΕΚΚΑΣ Η.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο22/02/1415:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο22/02/1415:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή23/02/1415:30ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΒΟΣΝΑΚΗΣ Κ., ΚΑΥΚΑΣ Α.3-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή23/02/1415:30ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.1-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή23/02/1418:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.3-1
Ρεπό: Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο08/03/1415:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΣΑΣ Ν.4-0
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή09/03/1412:00ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-5
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΡΙΟΣΚυριακή09/03/1415:30ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣΚυριακή09/03/1415:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή09/03/1415:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.5-2
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή09/03/1415:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.0-0
Ρεπό: Α.Ε. ΑΒΙΑΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο15/03/1415:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.1-1
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΜΑΝΕΣΙΣάββατο15/03/1415:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή16/03/1412:00ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.0-0
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή16/03/1415:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.3-5
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΚυριακή16/03/1415:30ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΔευτέρα17/03/1418:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.1-1
Ρεπό: ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο22/03/1416:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.3-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΒΑΛΥΡΑΣΚυριακή23/03/1416:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-4
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΡΙΟΣΚυριακή23/03/1416:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.3-0
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΚυριακή23/03/1416:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-3
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΚΑΜΠΟΥΚυριακή23/03/1416:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή23/03/1419:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-1
Ρεπό: ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΜΑΝΕΣΙΣάββατο29/03/1416:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.1-2
ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΚΥΠΑΡΙΣΣΙΑΣΣάββατο29/03/1416:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΕΟΣ ΑΡΙΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο29/03/1416:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο29/03/1416:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.0-0
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο29/03/1416:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-4
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή30/03/1417:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.4-0
Ρεπό: Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Σάββατο05/04/1417:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΣάββατο05/04/1417:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-2
Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο05/04/1417:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.1-2
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - ΑΠΣ ΑΡΙΣΑΡΙΟΣΣάββατο05/04/1417:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΕΛΟ Α.7-1
Α.Ε. ΑΒΙΑΣ - ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ ΚΑΜΠΟΥΣάββατο05/04/1417:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή06/04/1420:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.5-0
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΑΡΙΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΑΛΥΡΑΣΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣΣάββατο12/04/1417:00ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.6-6
ΔΟΞΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - Α.Σ. ΠΑΝΘΟΥΡΙΑΚΟΣΔΗΜΟΤΙΚΟ "ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο12/04/1420:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.2-6
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΑΜΦΕΙΑΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΣΠΕΡΧΟΓΕΙΑΣ "ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΑΝΑΣ"Κυριακή13/04/1417:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
ΑΣΤ. ΜΙΚΡΟΜΑΝΗΣ - Α.Ο. ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΠΣΜΚυριακή13/04/1417:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΕΛΟ Α.3-2
ΝΕΟΣ ΑΡΙΣ - Α.Ε. ΑΒΙΑΣ ΑΡΙΟΣΚυριακή13/04/1417:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.2-0
Α.Σ. ΜΑΝΕΣΙ - ΑΕ ΚΥΠΑΡΙΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΝΕΣΙΚυριακή13/04/1417:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-2
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ