Κωστέας
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ
First Aid

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2013-2014
Β΄ Κατηγορία - 2ος Όμιλος "StartPC-ΣΤΟΥΠΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ"

<< Β΄ Κατηγορία - 1ος Όμιλος "StartPC-ΣΤΟΥΠΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ"

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο12/10/1316:30ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-1
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο12/10/1316:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.4-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο12/10/1316:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.2-3
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή13/10/1316:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΧΩΡΑΣΚυριακή13/10/1316:30ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.2-2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή13/10/1316:30ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή13/10/1316:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΡΕΚΚΑΣ Η. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ)1-1
Ρεπό:

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο19/10/1315:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.2-3
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο19/10/1315:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή20/10/1315:30ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.8-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή20/10/1315:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.4-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή20/10/1315:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.5-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή20/10/1315:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΣΑΚΚΑΣ Β.3-2
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή20/10/1316:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-1
Ρεπό:

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο26/10/1315:30ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.3-0
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο26/10/1315:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο26/10/1315:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο26/10/1315:30ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.3-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΧΩΡΑΣΚυριακή27/10/1315:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ., ΤΣΕΛΟ Α.1-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή27/10/1315:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.5-1
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΛΟΓΓΑΣΚυριακή27/10/1315:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-1
Ρεπό:

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο02/11/1315:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο02/11/1315:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β.4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο02/11/1315:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΜΑΚΡΗΣ Ε.2-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο02/11/1315:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.3-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή03/11/1315:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.2-2
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή03/11/1315:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.2-1
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή03/11/1315:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β.5-0
Ρεπό:

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Τετάρτη06/11/1315:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΤετάρτη06/11/1315:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-2
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤετάρτη06/11/1315:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΛΟΥΚΑΣ Ι.4-3
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΤετάρτη06/11/1315:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΧΩΡΑΣΤετάρτη06/11/1315:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.0-3
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΛΟΓΓΑΣΤετάρτη06/11/1315:00ΑΛΕΞΕΑΣ Η., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-3
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη13/11/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΕΛΟ Α., ΔΕΔΟΥΣΗΣ Σ.1-3
Ρεπό:

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο09/11/1315:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-4
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο09/11/1315:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΡΕΚΚΑΣ Η.5-2
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο09/11/1315:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.2-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΧΩΡΑΣΣάββατο09/11/1315:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.3-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή10/11/1312:00ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Π., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή10/11/1315:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή10/11/1315:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΡΕΚΚΑΣ Η.0-0
Ρεπό:

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο16/11/1315:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο16/11/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.1-1
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο16/11/1315:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.0-2
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο16/11/1315:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΣΕΛΟ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ.1-1
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή17/11/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.0-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή17/11/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.1-3
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή17/11/1318:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΡΕΚΚΑΣ Η.3-4
Ρεπό:

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο23/11/1315:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.1-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΧΩΡΑΣΣάββατο23/11/1315:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β.0-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο23/11/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-1
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο23/11/1315:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή24/11/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.0-1
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή24/11/1315:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή24/11/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-0
Ρεπό:

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο30/11/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.4-1
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο30/11/1315:00ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο30/11/1315:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.6-3
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο30/11/1315:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.4-2
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή01/12/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.2-1
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή01/12/1318:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.1-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΚΟΡΩΝΗΣΤετάρτη11/12/1315:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.2-2
Ρεπό:

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΧΩΡΑΣΣάββατο07/12/1315:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο07/12/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.4-2
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο07/12/1318:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.3-1
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή08/12/1312:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.1-3
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή08/12/1315:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ Β., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.1-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή08/12/1315:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-1
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή08/12/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.0-0
Ρεπό:

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο14/12/1315:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο14/12/1315:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.0-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο14/12/1315:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.7-3
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο14/12/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο14/12/1315:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.3-1
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή15/12/1312:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή15/12/1315:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.2-0
Ρεπό:

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΧΩΡΑΣΣάββατο21/12/1315:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.4-1
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο21/12/1315:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο21/12/1315:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.2-1
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο21/12/1315:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.3-2
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή22/12/1315:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή22/12/1315:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-3
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή22/12/1315:00ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.2-0
Ρεπό:

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο04/01/1415:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.7-2
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο04/01/1415:00ΣΑΚΚΑΣ Β., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.3-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο04/01/1415:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.1-3
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΛΟΓΓΑΣΣάββατο04/01/1415:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.3-3
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή05/01/1415:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή05/01/1415:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.0-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή05/01/1415:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΡΕΚΚΑΣ Η.1-0
Ρεπό:

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο11/01/1415:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.0-4
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή12/01/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΡΕΚΚΑΣ Η.5-0
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή12/01/1415:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.2-2
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή12/01/1415:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ.5-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή12/01/1415:00ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.2-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή12/01/1415:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.4-2
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή12/01/1418:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.3-1
Ρεπό:

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο18/01/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο18/01/1415:00ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.1-0
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο18/01/1415:00ΚΟΤΣΑΡΗΣ Γ., ΛΟΥΚΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.5-0
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΛΟΓΓΑΣΣάββατο18/01/1415:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.3-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΧΩΡΑΣΚυριακή19/01/1415:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ.3-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή19/01/1415:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή19/01/1415:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-2
Ρεπό:

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο25/01/1415:00ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-2
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο25/01/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΟΥΚΑΣ Ι.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο25/01/1415:00ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.1-3
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή26/01/1412:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΣ Λ.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή26/01/1415:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.4-3
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή26/01/1415:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΜΑΚΡΗΣ Ε.1-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή26/01/1415:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.1-0
Ρεπό:

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο08/02/1415:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.3-3
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο08/02/1415:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.1-0
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΧΩΡΑΣΣάββατο08/02/1415:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή09/02/1415:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.4-1
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή09/02/1415:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.3-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή09/02/1415:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.3-7
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΛΟΓΓΑΣΚυριακή09/02/1415:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.1-4
Ρεπό:

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΤετάρτη12/02/1415:15ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.1-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΚΟΡΩΝΗΣΤετάρτη12/02/1415:15ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ.4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΤετάρτη12/02/1415:15ΜΠΛΑΝΑΣ Γ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΡΕΚΚΑΣ Η.5-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη12/02/1415:15ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-1
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΤετάρτη12/02/1415:15ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.3-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Τετάρτη12/02/1415:15ΨΗΛΟΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-4
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΤετάρτη12/02/1418:15ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-1
Ρεπό:

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο15/02/1415:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΣάββατο15/02/1415:30ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΣΑΚΚΑΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-0
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΣάββατο15/02/1415:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.2-0
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο15/02/1415:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή16/02/1415:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-2
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή16/02/1415:30ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι.3-1
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή16/02/1418:30ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΡΕΚΚΑΣ Η.1-2
Ρεπό:

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΧΩΡΑΣΣάββατο22/02/1415:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η.2-0
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΣάββατο22/02/1415:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.2-1
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο22/02/1418:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΚΑΤΣΑΣ Ν., ΒΡΥΩΝΗΣ Β.2-1
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή23/02/1415:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΜΕΣΣΗΝΗΣΚυριακή23/02/1415:30ΝΙΚΑΣ Δ., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.2-1
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή23/02/1415:30ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β.4-2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή23/02/1415:30ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΤΣΕΛΟ Α., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-1
Ρεπό:

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣΣάββατο08/03/1415:30ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.2-1
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο08/03/1415:30ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α.0-3
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο08/03/1415:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΛΟΓΓΑΣΣάββατο08/03/1415:30ΣΚΟΡΔΟΣ Η., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ.4-2
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο08/03/1418:30ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ Π., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.1-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή09/03/1415:30ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή09/03/1415:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.1-2
Ρεπό:

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο15/03/1415:30ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή16/03/1415:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΚΟΡΠΙΔΕΑΣ Π.1-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή16/03/1415:30ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.2-3
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΧΩΡΑΣΚυριακή16/03/1415:30ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.4-1
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή16/03/1415:30ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.2-1
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή16/03/1415:30ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΚΥΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-2
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή16/03/1415:30ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΕΛΟ Α., ΓΑΛΑΚΟΥΤΗΣ Γ.5-1
Ρεπό:

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο22/03/1416:00ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Κ., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣάββατο22/03/1416:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑΣ Δ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.3-1
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΛΟΓΓΑΣΣάββατο22/03/1416:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.5-1
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή23/03/1411:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ.0-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή23/03/1416:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΤΣΕΛΟ Α.1-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή23/03/1416:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΑΟΥΣΗ Σ., ΡΕΚΚΑΣ Η.4-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή23/03/1416:00ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-0
Ρεπό:

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΚυριακή30/03/1417:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-1
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΧΩΡΑΣΚυριακή30/03/1417:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.4-1
Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΠΥΡΓΟΥ ΤΡΙΦΥΛΙΑΣΚυριακή30/03/1417:00ΚΟΥΤΣΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Ι., ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-0
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή30/03/1417:00ΚΑΣΤΑΝΑΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.1-2
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή30/03/1417:00ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΤΣΕΛΟ Α.4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή30/03/1417:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-0
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή30/03/1417:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.4-0
Ρεπό:

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ. - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΣΟΥΛΗΝΑΡΙΟΥΣάββατο05/04/1417:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΛΛΑΔΙΝΟΣ Σ., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.2-0
ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΣάββατο05/04/1417:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ., ΜΑΝΙΑΤΕΑΣ Μ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ - Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣΜΕΣΣΗΝΗΣΣάββατο05/04/1417:00ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Μ., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β.2-0
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή06/04/1417:00ΠΛΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Δ., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΤΣΟΠΑΝΑΚΗΣ Χ.0-0
ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή06/04/1417:00ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Β., ΑΓΓΕΛΑΚΑΚΗΣ Θ.3-3
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή06/04/1417:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΤΣΟΥΚΑΛΗ Α., ΡΕΚΚΑΣ Η.0-1
Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣ - ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ ΛΟΓΓΑΣΚυριακή06/04/1417:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΤΣΟΥΛΑΚΟΣ Η., ΓΙΑΝΝΑΚΛΗΣ Δ.1-2
Ρεπό:

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο. ΒΕΡΓΑΣ - ΧΑΝΔΡΙΝΑΪΚΟΣ Π.Σ.ΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή13/04/1412:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ Ν., ΜΠΑΣΙΛΑΡΗΣ Ε.5-1
Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΓΗΠΕΔΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚυριακή13/04/1417:00ΓΚΟΥΜΑΣ Ν., ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΓΙΑΝΝΕΤΣΟΣ Ι.5-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥ - ΑΙΑΝΤΑΣ ΚΑΛ/ΤΑΣΠΕΤΑΛΙΔΙΟΥΚυριακή13/04/1417:00ΝΙΚΑΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Σ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γ.5-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΛ/ΤΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ ΔΗΜ. ΚΤΕΛ 'ΛΟΥΚΑΡΕΑΣ'Κυριακή13/04/1417:00ΛΑΜΙΑΣ Σ., ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ Χ., ΤΣΙΡΜΠΑΣ Ν.0-0
ΑΠΣ ΔΗΜΟΥ ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑ - ΑΚΡΙΤΑΣ ΚΟΡΩΝΗΣ ΚΟΡΩΝΗΣΚυριακή13/04/1417:00ΖΑΡΑΚΟΒΙΤΗΣ Ε., ΡΕΚΚΑΣ Η., ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-1
Α.Ο. ΠΑΤΙΣΤΑ - Α.Ε. ΛΟΓΓΑΣΔΗΜΟΤΙΚΟ Π. ΜΠΑΧΡΑΜΗΣΚυριακή13/04/1417:00ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΒΡΥΩΝΗΣ Β., ΚΑΣΚΑΝΗΣ Φ.3-2
ΠΑΠΑΦΛΕΣΣΑΣ ΧΩΡΑΣ - Α.Ο. ΜΙΛΤΙΑΔΗΣΧΩΡΑΣΚυριακή13/04/1417:00ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Π., ΓΙΑΝΝΕΑΣ Β., ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-1
Ρεπό: