GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ανακοίνωση

4η αγωνιστική του Πανελληνίου πρωταθλήματος προεπιλογής εθνικών ομάδων (04/12/2017 19:00)

Ο Ηλίας Μαστορέας ανακοινώνει τις αποστολές των Μικτών ομάδων Παίδων και Νέων  που θα αγωνισθούν με τις αντίστοιχες ομάδες της ΕΠΣ Κεφαλληνίας-Ιθάκης  για την 4η αγωνιστική του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Προεπιλογής Εθνικών Ομάδων την Τετάρτη 6  Δεκεμβρίου στο Γήπεδο της ΕΠΣ Μεσσηνίας στον Κορδία τις ώρες:

   - ΠΑΙΔΕΣ :  09.30
   - ΝΕΟΙ     :  11.30

Η αποστολή:

ΜΙΚΤΗ ΠΑΙΔΩΝ

 

Α/Α

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ.

ΟΜΑΔΑ

 

1

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2004

ΔΩΡΙΟ

 

2

ΓΚΡΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2004

ΑΙΑΝΤΑΣ

 

3

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ

2004

ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ

 

4

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2004

ΔΑΝΑΟΣ

 

5

ΚΟΥΚΑ ΤΑΟΥΛΑΝΤ

2004

ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

 

6

ΛΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2004

ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ

 

7

ΛΑΣΚΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2005

ΕΡΜΗΣ

 

8

ΜΟΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΑΙΑΝΤΑΣ

 

9

ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ

2004

ΔΑΝΑΟΣ

 

10

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

2004

ΑΙΑΝΤΑΣ

 

11

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΑΙΑΝΤΑΣ

 

12

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2005

ΑΙΑΝΤΑΣ

 

13

ΠΑΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2005

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

 

14

ΣΑΚΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

2004

ΑΙΑΝΤΑΣ

 

15

ΣΑΛΛΑ ΣΜΑΡΑΛΝΤΟ

2004

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

 

16

ΤΣΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΕΡΜΗΣ

 

17

ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2004

ΠΑΤΙΣΤΑ

 

18

ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2004

ΕΡΜΗΣ

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 

ΜΙΚΤΗ ΝΕΩΝ

 

Α/Α

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ.

ΟΜΑΔΑ

 

1

ΑΚΡΙΣΤΙΝΕΙ ΑΝΔΡΕΑΣ

2003

ΑΙΑΝΤΑΣ

 

2

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2003

ΠΑΤΙΣΤΑ

 

3

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2002

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

 

4

ΖΩΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

2002

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

 

5

ΚΑΛΥΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2003

ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

 

6

ΚΟΛΙΤΣΙΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

2002

ΔΑΝΑΟΣ

 

7

ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2003

ΠΑΤΙΣΤΑ

 

8

ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

2003

ΔΩΡΙΟ

 

9

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2003

ΑΙΑΝΤΑΣ

 

10

ΟΙΚΟΝΟΜΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2003

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

 

11

ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

2002

ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ

 

12

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

2003

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ

 

13

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2002

ΑΙΑΝΤΑΣ

 

14

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2002

ΑΙΑΝΤΑΣ

 

15

ΣΑΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2003

ΔΑΝΑΟΣ

 

16

ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2003

ΠΑΤΙΣΤΑ

 

17

ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

2003

ΟΜΟΝΟΙΑ

 

18

ΤΣΙΓΑΡΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

2002

ΚΑΛΑΜΑΤΑ