GOOD LEAGUE ΟΠΑΠ
ΝΕΡΟ  ΑΝΔΑΝΙΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Ανακοίνωση

3η αγωνιστική του Πανελληνίου πρωταθλήματος προεπιλογής εθνικών ομάδων (21/11/2017 18:22)

       Ο Ηλίας Μαστορέας ανακοινώνει τις αποστολές των Μικτών ομάδων Παίδων και Νέων  που θα αγωνισθούν με τις αντίστοιχες ομάδες της ΕΠΣ Ηλείας για την 3η αγωνιστική του Πανελληνίου πρωταθλήματος προεπιλογής εθνικών ομάδων την Τετάρτη 22 Νοεμβρίου στο Γήπεδο της ΕΠΣ Ηλείας τις ώρες:

   - ΠΑΙΔΕΣ : 12.30
   - ΝΕΟΙ     : 14.30

      Η αποστολή θα αναχωρήσει την Τετάρτη το πρωί στις 09.30  από το Αθλητικό Κέντρο της Ε.Π.Σ. Μεσσηνίας και θα τη συνοδέψουν ο πρόεδρος της κος Λεωνίδας Οικονομίδης, το μέλος του διοικητικού συμβουλίου Ηλίας Αλεξανδρόπουλος, ο Τεχνικός Διευθυντής κος ¶γγελος Σκαφιδάς, ο φυσικοθεραπευτής Θεόδωρος Ασημακόπουλος και ο προπονητής των μικτών ομάδων  Ηλίας Μαστορέας.

Η αποστολή:

ΜΙΚΤΗ ΠΑΙΔΩΝ

Α/Α

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ.

ΟΜΑΔΑ

1

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2004

ΔΩΡΙΟ

2

ΓΚΡΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2004

ΑΙΑΝΤΑΣ

3

ΓΟΥΡΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2004

ΕΡΜΗΣ

4

ΔΟΛΑΠΤΣΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ

2004

ΔΑΝΑΟΣ

5

ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2004

ΔΑΝΑΟΣ

6

ΛΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2004

ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ

7

ΜΟΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΑΙΑΝΤΑΣ

8

ΜΠΟΜΠΟΤΣΙ ΕΜΑΝΟΥΕΛ

2004

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ

9

ΜΠΟΥΡΙΚΑΣ ΗΛΙΑΣ

2004

ΔΑΝΑΟΣ

10

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

2004

ΑΙΑΝΤΑΣ

11

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΑΙΑΝΤΑΣ

12

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2005

ΑΙΑΝΤΑΣ

13

ΠΑΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2005

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

14

ΣΑΚΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

2004

ΑΙΑΝΤΑΣ

15

ΣΑΛΛΑ ΣΜΑΡΑΛΝΤΟ

2004

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

16

ΤΣΟΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2004

ΕΡΜΗΣ

17

ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

2004

ΠΑΤΙΣΤΑ

18

ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

2004

ΕΡΜΗΣ

       

ΜΙΚΤΗ ΝΕΩΝ

Α/Α

ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΗΣ

ΕΤΟΣ ΓΕΝΝ.

ΟΜΑΔΑ

1

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2003

ΤΕΛΟΣ ΑΓΡΑΣ

2

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2003

ΠΑΤΙΣΤΑ

3

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2003

ΔΑΝΑΟΣ

4

ΒΡΥΩΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2002

ΔΑΝΑΟΣ

5

ΔΡΙΜΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

2002

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

6

ΚΑΛΥΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2003

ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

7

ΚΑΡΑΒΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2002

ΑΙΑΝΤΑΣ

8

ΚΟΣΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2003

ΠΑΤΙΣΤΑ

9

ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ

2003

ΔΩΡΙΟ

10

ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2003

ΑΙΑΝΤΑΣ

11

ΟΙΚΟΝΟΜΕΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2003

ΚΑΛΑΜΑΤΑ

12

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

2003

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΜΙΣΟΣ

13

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2002

ΑΙΑΝΤΑΣ

14

ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2002

ΑΙΑΝΤΑΣ

15

ΣΑΟΥΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2003

ΔΑΝΑΟΣ

16

ΣΑΡΔΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2003

ΠΑΤΙΣΤΑ

17

ΣΤΥΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

2003

ΟΜΟΝΟΙΑ

18

ΤΣΙΓΑΡΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

2002

ΚΑΛΑΜΑΤΑ